Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem eszik a koraszülött...

Nem eszik a koraszülött babánk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
35.hétre született meg a 2500g-os fiú babánk a mult héten kedden.300g-ot visszaesett és nem akar enni 5 miliket eszik azt is csak nagy nehezen.csak sír és alszik..még kórházban vagyunk,de senki ne tudja mi lehet a baj.mit tehetnék?mi lehet a baj?
2011. márc. 7. 10:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az én babám 2600al született időre! Ő se akart szopizni sokáig,tápszert kapott(amig a kórházban voltunk) de a mai napig nem fogadja el.. Kiderült hypoton.

Igyál sokat,ne idegeskedj:) S szeretgesd a kissrácot:) Biztos nagyon édes:)

2011. márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Azonnal tápszer cumisüvegből! Ne foglalkozz azzal, hogy utána esetleg nem fog szopizni, ez a legkevesebb. A tejet is oda lehet adni később cumisüvegből.


Mi is így jártunk, odáig jutottunk, hogy kiszáradt a babám, 1,5 liter infúziót kapott, majdnem meghalt, mert 3 napig éhezett. Mindenki azt mondja elég nekik az előtej, ez nem igaz.


Minket a Heim Pálban hoztak vissza, 2 óránként cumisüvegből nyomták a szájába a tápszer, eleinte kevesebbet, majd fokozatosan emelve az adagot. Utána elég volt 3 óránként és azóta hízik, mosolygó, jókedvű baba.


A kórházba állj sarkadra, üvölts ha kell, menj el az igazgatóig. A gyereked élete a tét!!!!!!


Amúgy ne az érdekeljen, hogy miből eszik majd a baba. A tejet lehet fejni, cumisüvegből is szépen meg fogja enni, hidd el. Ha meg tápszeres lesz, akkor sincs gond.... az a lényeg, hogy veled van, nőni fog, látni fogod, ahogy felnő!

2011. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 xStefix ***** válasza:

Kérdező,

a telefon a legbiztosabb és leggyorsabb! Bármelyiküket felhívhatod az országban, majd a címzett megmondja, hogyan tovább. Lehet, hogy elég lesz, ha telefonon tartjátok a kapcsolatot, vagy majd ők körbeszólnak egymásnak, hogy ki tudna rátok nézni személyesen is, ha szükséges.

És ne halogasd szerintem! Én foglalkozom segítéssel, de a koraszülött baba "külön történet", az ilyen tanácsadáshoz komoly jogosítvány kell! (Szerintem ezért ne is legyen annyira mérvadó, amit itt mi javaslunk neked, mert egyikünk sem profi.)

2011. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!