Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 11 hetesek vagyunk, meddig...

11 hetesek vagyunk, meddig kell még szopi után fejnem? 10ml-től 30ml-ig szokott még benne maradni utána! Nagyon rossz éjszaka még ezzel foglalkozni!

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell, mert nem kötelező. A te érdeked, hogy fejj, viszont ha csak olyan kevés marad benne, akkor ne fejj mindig. Ha nagyon megtelik úgyis felébredsz a feszülésre és a fájdalomra.
2011. márc. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapos koráig fejtem, aztán úgy voltam, hogy mostmár szépen szopizik, abbahagyom. Erre kevesebb lett a tejem, de mondjuk amúgy sem vagyok olyan típus, akinek ömlik a teje. 2 cici nem volt már elég, de nem adtam fel. Így 3 hónaposan újra fejni kezdtem és a mai napig fejek. (4 hónapos)
2011. márc. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell fejned. Belőlem sem ömlött a tej, de a babának elég volt. Annyit eszik amennyire szüksége van, és pontosan annyi is fog termelődni. Fejlődési ugrásnál meg többször teszed mellre pár napig. Hidd el ha nem akarsz leadni, vagy fagyasztani akkor nincs szükség fejésre.
2011. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!