Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy mellből jol lehet lakatni...

Egy mellből jol lehet lakatni egy 7 hetes babát?

Figyelt kérdés
egy mellből etettem eddig,és a végén mindig elalszik,vagy egyszerüen kilöki a mellem.Biztos azért nem kér többet mert jol lakott,vagy azért mert elfáradt esetleg?Elég nagy evős,ha nem lenne elég neki az egy ciciből a kaja,biztos követelné nem?
2009. febr. 23. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szió!

Természetesen jóllakhat egy mellből is a babád. Az én lányom 6 hónapos koráig jóllakott egy mellből (kizárólagos szoptatásról van szó). Nyugi, ha van elég kakis-pisis pelus és ilyen jól alszik, biztos, hogy elég neki a tejed az egyik melledből is.

2009. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kislányom 5 hónapos múlt,csak szopizik,és csak egy mellből,és hízik rendesen,úgyhogy biztos elég neki.havonta egyszer van pár nap,mikor többet eszik,és mig nem igazodok hozzá,addig két cicizik.Minden jót!
2009. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi 8 hetesek multunk, és egy ciciböl eszik, ha nem kéri akkor kilöki a nyelvével, vagy bealszik. Van olyan amikor 1 hétig valamiért kevés neki a tej, olyankor eszik 2.-böl, de az nagyon ritka. most 5 és fél kg a drága.

2 gyerekes anya

2009. febr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!