Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ragaszkodtok 6 hónapig a...

Ragaszkodtok 6 hónapig a kizárólag anyatejes szoptatáshoz, ha lehetőségetek van rá (van elég tej), vagy kezdtek hozzátáplálni?

Figyelt kérdés

Fejlődik a babám, de sokszor 2-2és fél óránként enne. nem tudom, hogy ez így jobb, vagy ha hozzátáplálok.

Elég a tejem, csak nem jó az "elosztás", azaz napi szinten elég, de csak ha gyakrabban etetek, vagy cumiból kap lefejtet.

4 hónaposak vagyunk


2009. febr. 24. 12:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

14:23-as vagyok

reszeltem neki tegnap almát,kicsit fintorgott,de nem köpte ki,viszont éjjel kétszer kelt enni,lehet ettől?Előtte átaludta az éjszakát.

Úgyhogy ha ez így megy én már adni fogom neki minden nap egy kicsit-tehát nekem megdőlt az elvem miszerint 6 hónapig csak anyatej

2009. febr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!