Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha már nem akar szopizni az...

Ha már nem akar szopizni az 1évesem akkor majd elapad a tej magától?

Figyelt kérdés
igazából már csak este szopizik 5-10percet és azt is csak azért,hogy elaludjon.de már napok óta csak játszik vele és el sem alszik.arra gondoltam,hogy kipróbálom cici nélkül,hátha sikerűlne. ha sikerűl akkor magától elapad vagy fejni kell? már nem sok van de azért még jön! nem szeretném ha becsomósodna. előre köszi a válaszokat
2011. márc. 31. 16:53
 1/2 xStefix ***** válasza:
Ha csomósodna, keményedne, akkor fejj belőle egy keveset, egyébként nem kell semmit tenni.
2011. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat. Én pont azt nem szeretném megvárni,hogy becsomósodjon mert olvastam több helyen,hogy az nagyon kellemetlen és fáj! valahogy meglehet előzni?vagy valami ami elapasztja?
2011. márc. 31. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!