Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem akar szopizni?...

Miért nem akar szopizni? Kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
3 hetes babám nem akar szopizni. Ráteszem cicre és tiszta ideg, ki-be köpi a mellemet, aztán, ha nagy nehezen rákap a bimbóvédőre, akkor szívja pár percig, s elaalszik kb fél órára. Akkor ha felébred éhes, s megy a másik cicre. Nem is termelődik így sok tejem, és ha nagyon éhes tápszert is kell adnom neki. Szerintetek mit tegyek? Reggel már sírva fakadtam, mert lelkileg ezt nagyon rossz nézni...
2011. aug. 29. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Először is a cumisüveget olyan messzire tedd el, amilyenre csak tudod. Még nagyon pici, semmi szüksége nincsen rá. Keress pózokat, mert minden bizonnyal nem kényelmes neki az ahogyan csinálod, ezért szenved és ezért nem kapja be elsőre. Bimbóvédő nélkül egyáltalán nem megy? Úgy kellene, az a természetes. Ha elalszik finoman ébresztgesd, hogy egyen még, ürítse a melledet. Ha jól lakott és alszik, akkor fejj. Persze, hogy nem termelődik elég tejed, mivel a melledben is marad, illetve kevés a kereslet. Mindkét mellből etess majd utána mindkettőből fejj is! Így stimulálod a melled és beindul a tejtermelés. Igyál alkoholmentes sört, Laktoherv teát, sok sok vizet. Menni fog az, de mindkettőtöknek szoknia, tanulnia kell! védőnő
2011. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eddig is bimbóvédővel szoptattál?

Az én kisfiam sohasem fogadta el.

Nemrég én is tettem fel egy hasonló kérdést a kislányom miatt. Végül kifejtem a tejem, mert az izével volt a baj. Aztán minden oké lett.

Itt a kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..

2011. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xStefix ***** válasza:

Bimbóvédő és cumisüveg, mindkettő okozhat cumizavart. Esélyes, hogy a babád érzékeny erre, ezért először is azonnal tedd el mindkettőt.

Másodszor, itt találsz tippeket a megoldásra:

[link]

[link]

2011. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszokat és a hasznos linkeket. Próbálkozunk akkor türelemmel...cumik nélkül :)
2011. aug. 30. 10:46
 5/5 anonim válasza:
Engem te szopizhatnál :D
2011. szept. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!