Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babám kedden lesz 4 hetes 2...

Babám kedden lesz 4 hetes 2 hete kezdett el sírós lenni azt mondták a hasa fáj már mindent kipróbáltunk Espumisan, görcsoldó, tápszer refluxos csecsemőknek csak egy kanállal. Kinek milyen tapasztalata van? Miért nem fáj előbb is a hasa?

Figyelt kérdés
Semmi nem segít ahogy felébred ordít, tekereg, sokat pukizik is, minden pelus cserénél van sárga anyatejes széklet és sok pisi.Én jóformán semmi zöldséget, gyümölcsöt nem eszem. Azt mondta az orvos ne etessem igény szerint, próbáljam kitolni, megvárni a legalább 3 órát. Van valakinek ilyen tapasztalata? Mennyi ideig tart a hasfájósság? Másé is ordított egész nap ahogy kinyitotta a szemét? Mit tegyek, hogy lehet ezt kibírni, hogy ne szakadjon meg a szívünk?
2011. ápr. 3. 18:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kielégítő válaszod. Tegnap a 2 órás ordítás után álomba sírta magát, 17.45.- 23.00.óráig aludt annyira kiütötte magát. Tehát meg volt bőven a 3 óra:), éjszaka nem adtam neki semmi szert, hajnalban adtam neki a Nutritonból 1 kávéskanállal, éjszaka kibírta a 3 órát, hajnal óta inkább a kettőt. Minden evés előtt adom nappal a Nutritont és a két órát meg próbálom kihúzni. Érdekes mikor evés előtt megyünk pelenkázni akkor felcsillan a szeme és olyan jól tűri. Kíváncsi vagyok hogy alakul a mai napunk, bár ilyenkor már többször üvöltött máskor és tekergett.

Holnap megyünk UH-ba ott azért legalább biztosítanak, hogy nincs semmi baja. Legalábbis remélem.

A cumit és cumisüvegből vizet nem fogadja el csak cici kell neki.

Hát köszi a választ azért biztatóak voltak.

2011. ápr. 4. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!