Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan tudjam igazán, hogy a...

Honnan tudjam igazán, hogy a babámnak már elég volt a szoptatásból?

Figyelt kérdés

Szoptatom, és honnan tudjam, hogy ő eleget evett? Ha már nem kér? Tudom, eltolja a cicit.

De az én babám nem eltolja, csak leszáll róla. Aztán visszarakom, picit szív és megint leszáll róla.

De nem sír.


Sosem tudom, hogy mikor elég neki.


6 hetesek vagyunk és szépen hízunk


2011. ápr. 11. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szépen híztok-nőttök, akkor rosszul nem csinálsz semmit. Csináld úgy, ahogy eddig.
2011. ápr. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xStefix ***** válasza:

Akkor elég, ha elfordul vagy elalszik.


Az "eltolja magától a mellet" nem azt jelenti, hogy szószerint a kis kezeivel nyom el téged. Ne várj ilyesmire! Sőt, ez inkább annak a jele, amikor már nagyon elég neki (pl. nagyon dől a tej, te erőlteted, sztrájkol stb.).

Szerintem az, amit te írsz, hogy "leszáll róla", pont azt jelenti, hogy elfordul, abbahagyja. Na ekkor van neki elég.

Egy kis fogalomzavar. ;)

2011. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ma reggel is szépen szopott, telt is volt eléggé a jobb mellem, ő folyamatosan szopizott, majd egy idő után elkezdett izegni-mozogni, és amikor leszállt róla, vagy én picit elhúztam a cicit, ő csukott szemmel hátradőlt és pihent.

Ilyenkor is elég neki?

Kétszer tettem mellre utána még, de mindkétszer mozgolódott össze vissza, meg nyöszörgött.


Aztán büfiztetés és most alszik.

Akkor elég volt neki tényleg?


Mert jött még a mellemből, megnéztem.

2011. ápr. 12. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!