Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen gyümölcsöt szoktatok...

Milyen gyümölcsöt szoktatok enni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert a babám nagyon nehezen kakil, és a gyümölcs biztosan segítene (kamillatea, hőmérőzés, glicerines kúp nem jött be, mert inger van, de nem jön semmi. kb 2 hónapja 7-8 naponta van csak kaka).

Ja, és én meg nem nagyon mertem eddig gyümölcsöt enni hála a védőnői tanácsoknak (citrusfélét, aprómagvasat nem szabad elvileg), most megpróbálnám, de mit? Konzervet? Befőttet?

Köszi előre is..


2009. márc. 2. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mennyi idos a babad? En az elejen nem ettem azert, hogy ne fajjon a hasa, de most mindent eszek. Ajanlom, probalj inni min.50% gyumolcstartalmu, foleg oszibarack nektart, ez allitolag serkenti a tejtermelest is, es az en szekletem is helyrehozza, valamint a babanak is, en igy vettem eszre, hogy o is jobban kakil ha iszom.
2009. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerencsére az én kislányom egyáltalán nem hasfájós, így mindenféle gyümölcsöt eszek. A védőnő nekem szerencsére nem sorolt tiltólistát:)) Eddig semmilyen gondunk nem volt (se pöttyösödés, se más). A szőlő elméletileg segít, persze az ára elég borsos, de néha jó áron is ki lehet fogni ( én most a Pennyben vettem 600 Ft-ért). Emellett lehet kapni fagyasztott szilvát, amit hozzátápláláskor már majd a babának is adhatsz, de ha te eszed, akkor is jót tesz mindkettőtöknek.
2009. márc. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok, már vettem konzerv szilvát és barackot, de a fagyasztott még jobb ötlet, és az őszilevet is inni fogom. Nagyon köszönöm!

Egyébként 3,5 hónapos a babám, hasfájós volt, de már elvileg elmúlt, gyakorlatilag egy-két szopi alatt van pár görcs, de ezt a nem-kakilásnak tudom be.

KÖszi még1szer!

2009. márc. 3. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!