Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megérezhette, hogy ideges...

Megérezhette, hogy ideges vagyok és azért nem akar szopizni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 hetes a babám,és ma vérvételre kellett mennünk vele.Bejött amitől féltem,nagyon megkínozták.Egész éjjel alig evett,és ma is csak pár percet.Mit csináljak,hogy egyen-igyon rendesen?
2011. ápr. 15. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha éjjel nem eszik,az nem baj. Valószínűleg a vérvétel miatt nem akar szopni. Egy-két nap után visszatér a rendes menetrendre. Addig csak próbálkozz,de ne erőltesd.
2011. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Próbálkozok.De nem fog így kiszáradni?
2011. ápr. 15. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kínáld túl sokszor a cicit, hanem várjál mondjuk 3 órát, és akkor megéhezik talán annyira, hogy legyen kedve többet szívni. De egyébként én azt hallottam, hogy ők ki tudják akár pár perc alatt is szívni ami kell nekik. Én lehet, hogy megnyugtatásképpen mérném most, hogy mennyit eszik. Felteszed szopi előtt és után a mérlegre és a különbség a szopi mennyisége. Ha nincs mérleg még azt szokták mondani, hogy lehet hallani, ha szopizik és nyel, én ezt soha nem hallottam, inkább mértem, amikor bizonytalan voltam.
2011. ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi,asszem méricskélni fogom a kincsemet.

2011. ápr. 15. 18:33
 5/6 xStefix ***** válasza:

Hát én pedig nagyon nem javaslom a méregetést, még most se.


Szerintem ezt érdemes figyelned: van-e elég pisis és kakis pelus. Ha igen, akkor nincs gond. Ha csak a kakis kevesebb kicsit, az még nem vészes. (Ha kevesebbet eszik, nyilván picit visszaeshet a mennyiség.) De ha a pisi is kevesebb és/vagy a kutacsa is beesett, az vízhiányt jelez, akkor már tenni kell.

2011. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xStefix ***** válasza:
Egyébként holnapra már el is felejti remélhetőleg. ;)
2011. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!