Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem figyel az evésre?

Miért nem figyel az evésre?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kisfiam igény szterint szoptatok de engem azért zavar,hogy nincs rendszer! De egyszerűen képtelen vagyok eldönteni mikor éhes! Utálok igy elindulni bárhová! Mi van éhes maradt? Nyugodtabb vagyok amikor néha lefejem és üvegből adom mert akkor megissza és tudom,hogy nem kell neki tuti most 3-4 órát4 Ha szopik akkor mindenre figyel csak az evésre nem mit csináljak? Lehet,hogy ki kellenne várnom két szopi között a 4 órát és úgy tényleg éhes lenne akkor szopna rendesen?
2009. márc. 3. 11:27
 1/1 anonim ***** válasza:
4 hónaposan akkor sem szopna rendesen, ha kivárnád a 4-5 órát két evés között. Most már ez van, sokkal érdekesebb a világ, mint a szopás. Kajál 3 percig és utána ha éhes még, akkor is nézelődik és ha nincs szerencséd, akkor a cicit is viszi magával. (Az enyém ezt csinálja, 8 hós és még mindig csak szopik, ráadásul igény szerint.) Ha tudsz annyit fejni, ami elég neki egy evésre, akkor simán add neki üvegből (most lehet,hogy felhörrennek néhányan, hogy cumizavar, stb) én is így tettem, amikor Bp-re mentem (70 km) és még csak 2 hónapos volt a gyerek. Azóta sincs szó cumizavarról, sőt utálja a cumit.
2009. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!