Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellgyulladásom miatt antibiot...

Mellgyulladásom miatt antibiotikum! Nektek is ennyire fájt lelkileg? Elfelejt majd szopni?

Figyelt kérdés
Súlyos mellgyulladásom miatt antibiotikumot írt fel az orvos, és nem szoptathatok mellette, a lefejt tejet pedig ki kell dobnom. Még 3 nap, de a szívem megszakad, mikor adom neki a tápszert, ő meg keresi a cicit. Folyton sírok. 5 hós a baba. Olyanoktól rettegek, hogy nem fog tudni szopizni, elfelejt ez alatt az 5 nap alatt... Szűkített nyílásos aventes cumisüvegből kapja a tápszert... Nem felejt majd el szopni?
2011. ápr. 28. 11:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szomorú amit irtál,s nagyon örülök hogy rendbe jöttek a dolgok:)
2011. ápr. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, sőt nekem még a mellgyulladásomat se vették komolyan, mivel nem voltam lázas. Így aztán tályogom is lett, mivel nem adtak gyógyszert. HIába mondtam, hogy a szét repedt mellbimbómból nem-e ment fel valami, á, aki szoptat, annak mindnek ilyen a mellbimbója. Mondta ezt egy NŐ nőgyógyász. Ekkor már a gombás bimbóm bakteriálisan felül volt fertőzve és nem vette észre. Én meg hittem neki. Az ünnepek meg mindenek miatt végül jó egy hónapig tályoggal a mellemben egyre gyulladtabb és szétrepedtebb bimbókkal szoptattam, már rettegtem a mellretételtől, mire egy rakás pénzért magánúton eljutottam egy ibclc-s orvoshoz, aki el volt szörnyedve, azonnal ultrahang a csomó miatt, majd műtét... Mire megkaptam, ami kell, addigra meg már annyira szét volt menve, hogy több mint egy hónap volt mire meggyógyultam.. Legszívesebben felrúgnám azt a rohadt nőszemélyt, aki elüldött a fenébe, hogy nincsen nekem semmi bajom, a szoptatás az ilyen.. Ez pont az első időszakban volt, mikor a picikémnek a legfontosabb lett volna, hogy mindig mellen lehessen, de a fájadalom miatt nem tudtam csak annyit, hogy a gyarapodása jó legyen, sőt még magamhoz fogni is nehéz volt, mert annyira fájt. Mindössze azért, mert félretájékoztatott gyökerek az orvosok, akiknek fingjuk sincs arról, hogy a laktáló emlőkkel mi újság.
2018. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!