Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az orvos szerint nem elég...

Az orvos szerint nem elég zsíros a tejem. Ez lehetséges? Babám 8 hónapos, naponta 6x szopizik és 150-200 mg gyümit eszik délelőtt, ugyanennyi főzeléket délután.

Figyelt kérdés
Sokszor 3 óránként kér enni, a doki ezért mondja, hogy nem elég tápláló a tejem. Egyébként szépen növekszik a baba, 3 hónapos korára megduplázta a születési súlyát, 7 hónaposan megháromszorozta. A kutacsa elég lassan húzódik össze, ezt is a tejemnek tudják be. Nem értem én ezt, a babám elégedett, pisil, kakil eleget.
2011. ápr. 28. 17:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

ami meg a mozgás illeti

nekem a fiam 6 hónaposan még meg sem fordult nem h mást !!

ahogy lettem úgy maradt igaz volt vagy 9kg és csak a tejtől

aztán egyszer csak elkezdte és 10 hónaposan elindult :-) igaz 1.5 éves koráig nem is hizott csak 1.5 kg


a lányom már 3 hónaposan fordult 9 hónaposan járt ö alig érte el a 8 kg 1 éves korára


minden baba más a tied olyan amilyen :-))

ha boldog és mosolygós akkor mindent jól csinálsz

2011. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Boldog és mosolyog, állandóan csak rugkapál és kacag :) Nagyon jókat alszik nappal és éjjel is, amikor ébren van akkor pedig nagyon vidám, pörög-forog. Én is azt gondolom, hogy teljesen rendben van :)
2011. máj. 1. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!