Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akkor most már nem is tudunk...

Akkor most már nem is tudunk leszokni a bimbóvédőről?

Figyelt kérdés

Fiam 7 hónapos, az elejétől ezzel szoptatok, nem tudta bekapni a cicimet nélküle.Már egy csomószor nekifutottam, hogy leszokjunk, eddig nagy sírások voltak, kínlódott ő is, én is, így nem erőltettem.Múlt héten viszont elfogadta a cicimet, és volt 2 nap, mikor teljesen nélküle tudott enni.Hát nagyon örültem neki!Utána viszont alig akart szopizni!Volt, hogy csak 4 percig(!!) evett!Persze nem adtam fel, kiköpte, de utána még próbálkoztam neki visszaadni, nem kellett neki.De nem is nyűgösködött.Kb 15 perc próbálkozás után rátettem a védőt, és újra elkezdett enni...:(

Lehet elég lenne neki 4-5 perc cicizés is, mert utána kap főzeléket, gyümölcsöt, de félek, hogy hamar leszokik így a szopizásról:(

Most úgy csinálom, hogy odaadom neki védő nélkül, aztán ha nagyon nem eszik sokat, akkor visszaadom neki védővel.

Lehetséges, hogy sikerül leszokni?Tudom, sokan vannak, akik végig ezzel szoptatnak, de engem valahogy frusztrál, főleg mostanában, mert az összes ismerősömnek sikerült pikk-pakk leszoknia.


2011. máj. 2. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt megpróbálhatod, hogy a védőre vágsz egy picivel nagyobb lyukat, és minden nap egyre nagyobbat, míg végül már csak a karima marad, nekem így sikerült leszoktatni róla.

Max. egy bimbóvédő megy a kukába, mást nem veszthetsz. Amúgy én sem tudtam leszoktatni, 9 hósan is azzal szopott, akkor vetettem ezt be. utáltam, hogy e miatt olyan nehéz volt elmenni, vinni a bimbóvédőket, fertőtleníteni állandóan, stb...

2011. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szilikon bimbóvédőt bevágsz, az nem jó, mert éles marad.
2011. máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

szétvágni nem akarom,pont azért amit 2.írt.

Amúgy a cicimet elfogadja, csak nem sokáig érdekli...

2011. máj. 2. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!