Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hol nem "illik" szoptatni?

Hol nem "illik" szoptatni?

Figyelt kérdés
A babám 2 hónapos és szeretnénk egy -egy napos kirándulásokat szervezni a nyárra. Gondolom pl.templomban vagy különböző nevezetességeknél nem illik szoptatni. Jól gondolom?
2011. máj. 3. 12:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%

Amikor fiam 7,5 hóapos volt Olsszországban töööltöttünk egy hetet, voltunk Rómában is.

Egyik alkalommal a Szt Péter székesegyház tetején cicizett, egy sarokban ültem háttal, mögöttem állt a párom és a nagyfiam.

A papok sokkal csúnyább dologakt csinálnak, mégis elnézik nekik:-((( Úgyhogy erről ennyit.

De szoptattam már tengeri kompon (velem együtt egy mások nő is)és még ezer helyen.

2011. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
De wc-n se.....ahogy te sem eszel ott.Sose tudtam megérteni,hogy a többség miért ítél el egy pl.utcán szoptató anyukát.Ez szerintem természetes dolog.Úgyse látszik ki a cicid.Sőt már van ehhez való ruha vagy minek mondják,amibe bedugod a fejed és eltakarja a babát cicizés közbe.
2011. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

előző

szerintem senki sem tudta, hogy ott ülök a sarokban

2011. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
előző az első voltam
2011. máj. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
bárhol lehet szoptatni szerintem, kell egy kendő ami eltakar és kész, nem kell ebből nagy ügyet csinálni, ez a világ legtermészetesebb dolga.Mondjuk wc-n én sem szoptatnék, de bárhol máshol igen
2011. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
lehet kapni valami szoptatós kendőt, az mindent takar.
2011. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Én nem szeretem, mikor ilyen helyeken szoptatnak. Ha megéhezik az a gyerek, biztos el lehet vele vonulni egy olyan helyre, ahol kevés ember jön-megy. Persze, hogy természetes dolog ez, de mégis nekem ez taszító, mikor valaki a legforgalmasabb tér közepén szoptat, vagy a legnépszerűbb turistalátványosságoknál.
2011. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

Én meg azt nem szeretem amikor valaki emiatt üvegből etet.

De az hogy az utcán esznek, isznak, szemetelnek pisilnek... az okés?

2011. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Második vagyok!


Első! Félre értetted,ezt nem neked írtam,igazából senkinek,meg mikor én írtam a válaszom akkor még a tiéd nem jelent meg,csak utána olvastam!

Én csak azt akartam ezzel mondani,hogy nem szeretm azokat akik elítélnek egy nyílvánosan szoptató anyukát.

2011. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
templom az valóban elég extrém. de ahol van lehetőség egy kicsit elvonulni és pl. parkban, utcán padon, stb az nem gáz. másoknak is meg kell érterni, hogy ez egy szükséglet. és lehet kultúráltan csinálni, pl. szoptatós kendővel.
2011. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!