Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Illik masok elott szoptatni?

Illik masok elott szoptatni?

Figyelt kérdés
Babam 1 honapos es most kezdenek a baratok jonni latogatni, de meg nincs beallva egy bizonyos idorend. Emiatt akkor is kell majd szoptatnom mikor itt lesznek. Menjek ki szoptatni, vagy szoptassam meg elottuk? En szivem szerint kimennek,de akkor nem veszik sertesnek? Ti hogy csinaltatok?
2008. okt. 23. 07:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem nem veszik sértésnek, nyugodtan menj ki, szoptasd meg a babát, majd visszamész. Nekem ugyan van még egy pár hetem addig, hogy személyes tapasztalatot mondjak, de a barátnőimhez ha mentem babalátogatóba, ők mindig kimentek az etetés idejére, és ezt nem vettük sértésnek. Boldog babázást!
2008. okt. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mindig kimegyek mikor szoptatok,aki sértésnek veszi az hülye,nem vagy kötelrs mindenki elött..
2008. okt. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, nem veszik sértésnek. A szoptatás a ti kettőtök dolga, zavarna mindkettőtöket, ha közbe bámulnának benneteket.
2008. okt. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Megnyugodtam! :)
2008. okt. 23. 09:13
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

A szoptatás a baba-mama kapcsolat tornáztatása, intim dolog, az első nevelő tevékenység...

mi a barátéknál voltunk, mindig elmentek ilyenkor a kicsivel a másik szobába.

Én nem tenném, mert zavarna is..és ha feszült vagy bizony nem is biztos hogy a baba tud enni rendesen.

Szerintem nem illedelem kérdése, de amikor a buszon láttam, meg bolt előtt , akkor nem tetszett..az ilyen helyeken hát mindegy én így gondolom...ha majd megyek valahova ahol nem lesz rá mód, akkkor viszem a cumisüveget..otthon meg vonulj félre, a barátok meg fogják érteni..

2008. okt. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
én elég hülyén érezném magam,ha mennék babanézőbe,és Anyuka előkapná a cicit.nő vagyok,gondold el a férfiaknak milyen fura lehet.zerintem is menj ki,nincs abba semmi.
2008. okt. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Én is zárt ajtók mögött szoptatok ha vendégek vannak nálunk,bár van amikor a társaság női tagja is jön velem pl.barátnő de mindíg megkérdezik zavar-e emgem.Természetesen nem zavar ha olyan jön akit jobban ismerek,de pl kolléganők előtt nem szoptatnék.
2008. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze, en sem szegyellem magam nok elott, es aki hozzank jon, az mind kozeli, de a ferfiak elott szegyellem elokani a cicim. Ugyanakkor meg lehet, hogy sokaig elhuzodik es a baratok hozzank jottek, es azert szegyellek elvonulni orakig.
2008. okt. 23. 16:28
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj,biztosan megértik.Innentől fogva a baba "diktál"!:-)))
2008. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig kimentem, nekem jobb, nyugodtabb volt így, esetleg volt, hogy fejtem le elore tejet, és a baba megkapta uvegbol. De megteheted, hogy egyeztsz a vendégekkel, amikor telefonon bejelentkeznek, hogy kb mikor szok enni a baba. Voltam már olyan helyen, ahol az anyuka szoptatott elottunk, végul is természetes dolog, de nekem eszembe sem jutott volna, és soha senki sem sértodott még meg!
2008. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!