Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » El szeretném apasztani a...

El szeretném apasztani a tejet, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Már 2hete csak az egyik mellemben van tejcsi,de abból is csak reggel és max.este tudok szoptatni,mert csak addigra telik fel!!Azt ajánlották hogy egy mellből ne szoptassak,inkább apasszam el!!De hogyan?Fáj is és kicsit csomós!!
2009. márc. 8. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szobahőmérsékletű állott vizes ruhával kell borogatni és csak annyit kifejni,amitől az erős feszítő érzés elmúlik,ez csak pár ml kb.Így is eltelhet kb 40 nap mire apadni kezd vagy el is apad.Én 3 hós korától nem tudtam szoptatni,nem volt már tejem,de még 8-9 hós korában is jött 1-2 csepp magától.Sokáig tartott,mire helyreállt a hormonháztartásom.
2009. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

De mennyi ideig legyen rajt a borogatás és hányszor ismételjem meg egy nap?Minden nap borogassam?

2009. márc. 8. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ráraktam és hagytam,hogy a ruha átvegye az én hőmet,csak 2-3* raktam rá.

Itt is sok tipp van rá:

[link]

2009. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
létezik egy homeos gyógyszer urtica urens 15ch, nekem ezt adták a patikában tej apasztásra.
2009. márc. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!