Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha bukott a baba akkor már...

Ha bukott a baba akkor már egyben jól is lakott? Ne tegyem vissza mellre?

Figyelt kérdés

Másik kérdésem az lenne, hogy büfinél elég megvárni egyet?

Kisfiam 3 hetes.


2009. márc. 9. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Az örök kérdés...

Mindenki mást mond, mi is találgattuk: most túletettük, jaj, most éhes, jaj mi legyen. Szerintem nem feltétlen azt jelenti, hogy jól lakott, lehet, hogy csak mohón evett, próbálgatni kell. Nekem ez a tapasztalatom (8 hónapos a kisfiam).

2009. márc. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én babám is nagyon bukós(2 hónapos)de nemfeltétlen attól mert túl ette magát.Nekik még nem zárodik a gyomorszáj rendesen és egy nagyobb büfinél bizony jöhet ki tejci is.Én több büfit szoktam megvárni és rendszerint utána még megkínálom a cicivel,80 százalékában még kér utána enni.Szerintem kínáld meg te is,ha már nem éhes ugy se fogadja el,legalábbis ez az én tapasztalatom.
2009. márc. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem azt jelenti, hogy azért jött vissza a tej, mert a poci megtelt:) Lehet, hogy csak mohóbban evett, sok levegőt nyelt és a visszajövő levegővel egy kis tej is felszalad. Nyugodtan megkínálhatod ismét a cicivel a babát, ő majd eldönti, hogy kéri-e még. Egy anyatejes babát nem lehet túletetni, bízd rá, ő tudni fogja, mennyire van szüksége. Szerintem nem baj, ha többször megpróbálod böfiztetni evés közben, így esetleg kevésbé lesz hasfájós a babád. Nyugodtan böfiztetheted 10-15 percig is, mikor befejezi az evést, lehet, hogy több is jön. Ez alatt sétálhatsz vele, simizheted, esetleg finoman paskolhatod a kis hátát. Ha nehezen jön a böfi, esetleg fektesd a hátára 1-2 percre, majd újra emeld fel. ez általában segíteni szokott. Gratulálok a picikéhez! nagycsaládos anyuka
2009. márc. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia, sztem sem jelenti feltétlen azt hogy jóllakott, persze van ilyen is. nekem is bukós volt az elején, most már kevésbé(3,5hós) de most is van hogy jön tejcsi a büfivel, de most már olyan is van hogy hallom hogy nem "száraz" a büfi de visszanyeli a tejet. én evés közben félidőben fel szoktam venni büfizni és még visszateszem mellre.

több büfit szoktam várni, igaz az én babám még két órával evés után is tud produkálni büfiket, nem is egyszer.

2009. márc. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!