Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Voltatok már úgy, hogy 1...

Voltatok már úgy, hogy 1 hétig nem volt tejcsi, aztán visszajött? Segítségre lenne szükségem!

Figyelt kérdés
Már teljesen kétségbe vagyok esve, már 5.nap nincs tejcsike.Eddig elég volt a kislányomnak(6 hós), most viszont alig van valamicske.Próbálok fejni is,nem sok sikerrel.Beteg volt a kiscsaj,szerintem azért is ment el!Segítsetek!
2009. márc. 13. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Minél többet rakd mellre, hogy ingerelje a tejképzést. Urtica urens 5ch, laktoherb, húsleves, madártej, alkoholmentes sör, én ezeket eszem-iszom, ezektől mindig több tejem van.


Remélem sikerül!

2009. márc. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbálom gyakrabban mellre tenni,de egyszerűen elutasít, nem kell neki.szedem az urticát, more milket felváltva,de így sem jó.Szerintetek még visszajöhet?Tapasztalatok?
2009. márc. 13. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan időszak hogy kezdett elapadni, de visszajött. Urtica urens napi 3x5, laktoherb, rengeteg folyadék és folyamatos cicire tétel és fejés Nem lényeg hogy mennyit fejtél le, csak az hogy ingereld a ciciben a tejet. De hogy nálad hogy 5. napja nincs nem tudom. Tényleg nincs semmi vagy azért valamennyi van? Mert akkor még van esély, ha van valamennyi. Viszont az nem jó ha a babád már nem kéri mert igy nem sok esélyed van, de eszik mást is mellé?? Mert akkor lehet hogy végle elhagyja a cicit most. www.lll.hu itt kérdezd meg segíteni fognak.
2009. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma már mintha jobb lenne a helyzet,már 90-et lefejtem délelőtt.Eszik mást is mellé délelőtt,meg mióta kevés a tejcsi,a de. lefejt tejet kapja du. babakeksszel megspékelve.Én is gondoltam már arra,hogy a sok új íz bezavarta és inkább azt enné.Ilyen lehetséges?
2009. márc. 14. 16:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen akkor emiatt van, az új izek miatt nem akar már szopizni és ezért lesz a tejcsi is kevesebb
2009. márc. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!