Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Teljesen kikészülök ettől,...

Teljesen kikészülök ettől, miért csinálja és hogyan tudnám leszoktatni?

Figyelt kérdés
4 hónapos kisfiam 1 hete rágja a cicimet :(Erőből összeszorítja és ránt rajta egyet ha már nem úgy jön a tej ahogy Ő szeretné.Hogyan bírok leszoktatni róla?Annyira fáj már a cicim,hogy utálok minden szoptatást és már előre félek az újabb fájdalomtól.A bimbóvédőt nem fogadja el.Fogzik már 3 hónapos kora óta,de fogacskát még nem látni.Adjatok tanácsot,mert megőrülök.
2011. máj. 21. 08:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
67%

Minden szopi alkalmával állj készen és az ujjaddal válaszd le ha harap, egy idő után le fog szokni róla, az én kisfiam is ezt csinálta. Amikor először csinálta annyira megijedtem hogy teljesen megrándultam és feljajdultam szegény egy napig nem akart szopizni. Utána figyeltem folyamatosan szopi idején és az ujjamat bedugtam ha harapni készült.


Ha már nem szopik akkor haraphat, ugyanis a kettőt együtt nem tudja csinálni, különben a saját nyelvére harapna rá.


Nekem fogzás idején csinálta, dettó nem volt kibújva a fog, csak szerintem fájt neki ha erősebben kellett szívni, és ezért kezdett el harapdálni. Próbáld meg átrakni a másik melledre.

2011. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!