Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatással a kilók mikor...

Szoptatással a kilók mikor indulnak meg lefelé?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 13:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne ess kétségbe!30 kilót híztam a kisfiammal a terhesség alatt.Szülés után leugrott kb. 8 kiló (baba, lepény, magzatvíz).26 hónapos koráig szopizott, de én szülés után 1/2 évvel már a régi ruháimat hordtam...:)
2009. márc. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én az utolsótól kérdezném (10.29-es), hogy szoptatás mellett milyen kajákat ettél, hogy olyan hamar lefogytál?

Úgy értem, nagyjából a normál kalóriabavitel mellett fogytál, vagy odafigyeltél mit eszel stb ?

A kérdezőnek a válaszom: 88kg-val szültem, 78 lettem szülés után. Aztán csokifüggő lettem, és feljött még 3 kiló :D Aztán észbekaptam hogy nem mehet így tovább, száműztem az édességeket, 6 óra után nem ettem, de így is csak a szülés után felszedett 3 kilótól szabadultam meg, tovább nem megy :( Pedig sokat szopizik a babám. 5 hós

2009. márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Remélem nyárra lemegy ez a csüngős hasam, s a hátamon lévő hurkák. :S
2009. márc. 20. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!