Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek Rubint Réka...

Szerintetek Rubint Réka szoptat még ilyen életmód mellett?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 12:52
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó előtti:

abban igazad lehet, hogy aki jobban hozzá van szokva a mozgáshoz, annak valószínűleg mások a határai, de azt hiszem a Rékának sem megy jobban a szoptatás. Ebben nem különbözik tőlünk. És hogy ükanyáink mit csináltak, arról inkább ne beszéljünk, nem tudjuk. Soknak nem volt teje, aztán segíthetett a kecske, stb...

Kár volt így kifakadnod.

2011. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
16%

Nem fakadtam ki, akinek nem inge, ne vegye magára. Kicsit érzékenyek vagytok, nem? Én tudom, mit csináltak az ükanyáim, ugyanis én beszélgettem a nagymamámmal, és ő nagyon sok mindent mesélt.


Egyébként abból látszik, mennyire kicsinyesek vagytok és a hormonjaitok irányítanak benneteket, hogy fullra lepontoztatok. Akinek nem inge, ugyancsak ne vegye magára. Akinek meg inge, az kicsit másszon már ki a kényelmes fotelból és gyakoroljon önkritikát. Ja, hogy az intelligencia kérdése is? NC...

2011. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
66%

Én azt is kétségbe vonnám, hogy tényleg terhes volt-e...egyik ismerősöm előtte szült két héttel, ő is császáros volt...3 héttel szülés után még olyan fájdalmai voltak, hogy mozogni alig bírt, pedig amióra járni tud, sportol, versenyszerűen táncolt, egészen addig, amíg az orvos nem közölte vele, h ha így folytatja, kkor a baba életét veszélyezteti. 3 hónapos múlt a pici, mikor óvatosan, az orvos engedélyével elkezdhetett tornázni.

Ezzel szemben rékuci állítólag 3 héttel szülés után már órát tartott...na persze.

2011. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Szegény ismerősöd, nem lehetett könnyű. Azért az sem jellemző, hogy 3 héttel a császár után ennyire le legyen robbanva valaki. Nem egy szerencsés alkat.
2011. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Gondoltam,hogy lesz majd ilyen okos hozzászóló is,mint a 14.13-as.

Nem értem miért ütsz meg ilyen hangnemet,ez egy egyszerű kérdés volt,én kedvelem Rékát,csak kíváncsi voltam,hogy ennyi sport mellett tud-e szoptatni.

Ja,és nem vagyok "tunya,városi liba",ahogy te fogalmazol,3 éves és 10 hónapos gyermekeim mellett (akit még szoptatok és anyatejleadó is vagyok) tornázni is szoktam,csak nem ész nélkül.Fontosabbnak tartom,hogy meg tudjam adni a gyermekemnek,ami a legjobb neki.

2011. jún. 11. 18:56
 16/39 anonim ***** válasza:
Mindig mosolygok az ilyen kérdéseken, a nagytudású válaszokon meg főleg. Mi közötök van hozzá, hogy ő mit csinál, de komolyan?
2011. jún. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
6%

"A kérdező kommentje:

Gondoltam,hogy lesz majd ilyen okos hozzászóló is,mint a 14.13-as.

Nem értem miért ütsz meg ilyen hangnemet,ez egy egyszerű kérdés volt,én kedvelem Rékát,csak kíváncsi voltam,hogy ennyi sport mellett tud-e szoptatni.

Ja,és nem vagyok "tunya,városi liba",ahogy te fogalmazol,3 éves és 10 hónapos gyermekeim mellett (akit még szoptatok és anyatejleadó is vagyok) tornázni is szoktam,csak nem ész nélkül.Fontosabbnak tartom,hogy meg tudjam adni a gyermekemnek,ami a legjobb neki."


Mint írtam, akinek nem inge, ne vegye magára. TE minek vetted magadra? Tök feleslegesen magyarázkodsz, nem neked szólt. No de...

2011. jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
75%
Én falusi liba vagyok :D 8hónapja szoptatok és tojok mindenre, Rubint Réka dolgaira, meg az összes botsáskáéra, első az, hogy a babámnak minimum 1éves koráig tudjak anyatejet adni. Kicsit sportolok, de nem fogom magam megerőszakolni amiatt a 3-5kg plussz miatt. Az arany középút, azt kellene járni :)
2011. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
88%

Nem az a fő baj, hogy R.R. nem szoptat.

Hanem az, hogy előadta, hogy igen... Sőt azt is, hogy az ő babája nem is hasfájós, mert az update kajától olyan teje van, hogy csak na...

És ez, a félrevezetés a felháborító.

Meg az, hogy el kell hitetni mindenkivel, hogy ez így normális, hogy edz, edz, meg edz, és 3 héttel utána már tökéletes. Csak hogy nem mindenkinek ez a szakmája, az élete. És ettől még nem kell elítélni senkit. Lehetsz jó anya akkor is, ha nem szoptatsz, és akkor is, ha igen. Akkor is lehetsz jó ember/anya, ha nem sportolsz.


Én meg a zenének élek, szerintem az a fontos. Akkor most ítéljek el mindenkit, aki nem zenél minden nap? Mert a R.R. fanok szerint én elítélendő vagyok, mert híztam terhesség alatt, és bizony a császár után 2-3 héttel nem jutott eszembe az aerobic...

2011. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
82%

Az a baj hogy példát mutat, és jelen esetben rossz példát. Az emberek nem attól lesznek egészségesek,hogy sportolókká válnak,hanem hogy mozognak saját igényeik szerint. És a kajálás is egyedi, valaki hússal,valaki anélkül marad egészséges,nincsenek szabályok.

A másik,hogy nem próbált meg mindent a kicsi gyermeke érdekében, hogy szoptathassa, mert aki 10 nap után nekiindul, az fogalomzavarral küzd,hogy ő megpróbálta. Aki tudja,mi az megküzdeni nap mint nap azért az értékes anyatejért, az tudja miről beszélek, mi akár hónapokig is küzdünk minden nap hogy meglegyen, és nem csak a táplálék miatt, hanem amiatt a fontos anyag miatt, amire a babának szüksége van, és igenis lemondtam sok dologról,hogy a gyerekemnek amit csak tudjak,megadjak. Ha tápszer kell,hát az kell, akkor úgy kell megoldani,de Réka nem vette a fáradságot,hogy elkerülje, míg más anyukák nagy küzdelmek árán,végül ott kötnek ki. És ő még akar gyereket. Miért? Szerintem a gyerek mindig is második lesz a számára, látszik minden mozdulatán. A tettek beszélnek kedves válaszolók, nem a nagy szavak,amiket harsog.

2011. jún. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!