Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek Rubint Réka...

Szerintetek Rubint Réka szoptat még ilyen életmód mellett?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 12:52
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
ugye nem gondolod komolyan, hogy csak annak való gyerek, aki vért izzad az anyatejért?
2011. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
40%
Nem, a tetteiből látszik, mint mondtam, hogy ő az első, nem a gyereke, a szoptatását is így végzi. Mindent egybevéve mondtam. Nekem ez a véleményem róla, és most jó lenne ha nem menne át a beszélgetés az anyatejet vagy tápszert a gyereknek témakörbe.
2011. jún. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
hát barátom, áldozd fel magad az anyaság oltárán, abszolút mindenkit a gyerek mögé utasítva, és meglátod, hogy mennyire kitolsz mindenkivel, főleg a gyerekeddel. ajánlom figyelmedbe Csernus: A NŐ című könyvét, érdemes lenne lapozgatnod.
2011. jún. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Veled nincs miről beszélni, nem érted a lényeget, és kiforgatod mások szavait.
2011. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Én napi 7-8 km futással (nem kocogás, futás!!!) szoptatok. Ha a szervezeted hozzá van szokva a terheléshez, akkor simán sportolhatsz szoptatás mellett. Nem tudom RR tápszerezi-e a babáit, vagy sem (és igazából nem is érdekel), de ha véletlenül igen, akkor az nem a sport miatt van.
2011. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Azert nez ki RR igy mert egeszsegesen etkezezik, mozog es ami a legfontosabb minosegi eteleket eszik amire minden kismamanak szuksege lenne a szoptatas idoszakaban meg foleg. A mozgas az relativ...az o teste hozza van szokva az intenziv edzeshez ezert nem befolyasolja a tejtermeleset. PL: Van aki nem edz es ezert kis testmozgas utan is izomlaza lesz es van akinek meg sem kottyan mivel edzett...ebben az esetben aki eddig nem mozgott annak a szervezete tejmegvonassal reagal a megterhelesre de akinek benne volt/van a mindennapi programjaba az edzes annak siman megy a szoptatas torna mellett is. ez nem feltetlenul kovetendo pelda hiszen aki szoptatas alatt akarja megreformalni a testet az nagyot fog koppani de aki aktiv eletet elt elotte az batran mozoghat. A lenyeg az hogy akar edzunk akar henyelunk szoptatas alatt csak egeszseges eteleket egyunk mert az mar majdnem garancia arra hogy sikeresen fogunk szoptatani. Hogy RR mit csinal az o dolga...az viszont elgondolkoztato hogy barki barmit is mond van egy szep egeszseges csaladja, szereto ferje, jolmukodo vallakozasa, sok rajongoja...valamit csak nem csinal olyan rosszul!!!
2011. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
51%

Ó kedves utolsó... ennyire naív nem lehetsz. Ez a kirakat. Minden nap 20-30 mosolygós fénykép? Soha egy rossz nap? Ez képmutatás, semmi más.

Mellesleg pont nemrég beszélt arról Norbi, hogy eddig ő milyen rossza apa volt, elhanyagolta őket, stb. Mégis csak mosolygós képeket láttunk akkor is Rékáról...


De tényleg nem az lenne a baj, ha nem szoptatna. Még akkor sem ítélném el ezért, ha megtehetné, de nem tenné AZ ő dolga. A baj, hogy azt mondja igen, Te is csináld így, ne tunyulj el, mert császár után nem kell 6 hét... Csak 6 nap, és már edzhetsz. Ő igen, mert ő edzett.

De ha én nem csinálom, miatta szarnak érzem magam, ha csinálnám, biztos hogy nem lenne tejem, és én szeretném, nekem az a fontos, meg a baba az első időben. Nem a mosolygós, hasbehúzós, pózolós fotók...

2011. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
43%

Ha te azert erzed szarul magad mert nem tudod tartani az o tempojat akkor az onertekeleseddel van baj. Mint mar irtam nem kell o mindenki szamara peldaerteku legyen hiszen nem vagyunk egyformak. A baj ott kezdodik amikor valaki ezt a kulonbseget keptelen elfogadni es tehetetlensegeben csak a masikat ocsarolja...

Azt tudom tanacsolni hogy eloszor tegyel rendet magadban es aztan foglalkozz a masik problemajaval...nagyon piti es szanalmas hogy mar azt is felhozod Rekaval kapcsolatban hogy mosolyog a kepeken...ez is csak azt mutatja hogy mennyire elegedetlen vagy az eleteddel...ez vonatkozik a tobbi unatkozo Rekaocsarolokra is!

2011. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Már az is baj, hogy mosolyog?

Egyébként sehol nem mondta, hogy 6 nap után eddzél. Ahhoz viszont kell egy bizonyos intelligencia szint, hogy azt szűrd le pl RR edzéseiből, képeiből, hozzászólásaiból, ami neked is építő jellegű. Neki ez a dolga, ez a munkája, hivatása, életfilozófiája. Téged talán az dobna fel, ha lepukkant, depressziós, fáradt, feszült és szomorú embereket látnál? Nem értem én néha az embereket, tényleg önértékelési problémákkal vagytok tele.

2011. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem akarjátok érteni a lényeget, akkor nem is fogjátok. Olyan nincs, hogy valaki mindig boldog!


Elégedett vagyok az életemmel, imádom a férjem, de van, hogy nem minden vidám, és ez így van jól szerintem.

És azt sem gondolom, hogy ócsároltam volna...


De szerintem ezt hagyjuk is, mert azt már észrevettem, hogy akik R.R. fanok, elvakultan imádják, és nem látják a hibákat. Szeretem a kisfiam, a barátnőmet, a férjemet, de látom a hibáikat. És ez óriási különbség.

2011. jún. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!