Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek Rubint Réka...

Szerintetek Rubint Réka szoptat még ilyen életmód mellett?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 12:52
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Értjük a lényeget, csak téged nem értünk. Neked feltétlenül az kell a boldogságodhoz, hogy más kiteregesse a szennyesét? RR sem azt mondja, hogy felhőtlenül boldog, a képeinek sem ez az üzenete. Komolyan nem értem, mit vársz? Rakjon fel szomorú képeket?


Nem kell magad túlságosan magasra helyezni, nincs is olyan, hogy RR fan, meg hogy imádjuk. Csak már nem tudsz mivel jönni, ez elég szánalmas volt most részedről. Mindenki látja a hibákat, csak van, akinek elég a sajátja és nem kíváncsi a másikéra. EZ az óriási különbség. Boldogabb lennél te is, ha nem mindig a rosszat keresnéd, bár ezt úgy sem fogod elfogadni, mert kell hozzá egyfajta érettség, ami nem feltétlen korfüggő.

2011. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Nem, valóban nem érted a lényeget.
2011. jún. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Igazad van, nem értem a rosszindulatú hülyeséget, ami szerinted a lényeg. :)
2011. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Nekem két kérdésem lenne a kérdezőhöz, amire komolyan választ várok.


1. Ha Rubint Réka nem szoptat, abból miért következik logikusan, hogy a sport miatt nincs teje? Mert ugye sok nő van, aki soha nem sportolt semmit és nem szoptat. Azok az okok, amik miatt nekik nincs tejük, miért ne állhatnának fent Rubint Réka esetében is?


2. Mi értelme volt ennek a kérdésnek? Más szavakkal: miért szükséges számodra, hogy mások itt bizonygassák Neked: "Igen, van egy nő aki három gyerek után sem hízott el, de ő csinálja rosszul, mert nem szoptat! Lehet, hogy Rajtad maradt pár kiló, de mégiscsak Te csinálod jól!"?

2011. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Szia miaju!

1.Nem feltételezem,hogy csak a rengeteg sport miatt nem tud szoptatni,de az tény,hogy sok pihenés kell a szoptatáshoz,a rohanó életmód nem tesz jót.

2.Egyáltalán nem azért tettem fel a kérdést,hogy bárki bármit bizonygasson.Szimplán csak egy igen vagy nem választ vártam,egyszerű kíváncsiságból.Arról nem tehetek,hogy itt egyesek egymásnak estek.Terhességem alatt pedig 10 kilót híztam és egy deka sem maradt rajtam,ugyanis terhességem előtt és alatt is tornáztam.Viszont szülés után 3 hónappal csak a mozgás miatt elkezdtem spinningre járni a barátnőmmel és észrevettem,hogy azokon a napokon kevesebb a tejem,sőt a csontjaim is nagyon fájtak,úgyhogy abba hagytam.Ezért csodálkoztam volna,ha ő ilyen sok torna mellett tudna szoptatni,de egyáltalán nincs semmilyen rossz véleményem Rékáról,csak érdekelt.

Elítélendő a tettem vagy meg tudsz esetleg érteni?

2011. jún. 14. 12:38
 36/39 anonim ***** válasza:
Azzal nincs baj, hogy felvetődött Benned a kérdés, hogy aktív sport mellett lehet-e szoptatni, a soraidból áradó rosszindulat, viszont elég gáz. Legalábbis az én szememben.
2011. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Hát te valamit benéztél a soraimból,de mindegy.Az a rosszindulat szerintem inkább benned van....
2011. jún. 15. 21:08
 38/39 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi rosszindulat nem volt a kérdező szavaiban.
2011. jún. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Szerintem sem a kérdezővel van a baj.

És semmi baj R.R-val, de a rajongói... Már ne is haragudjatok, de annyira elvakultak mind, hogy nem látják a fától az erdőt.

De már le sem merem írni, mert elfogy a százalékom :)

2011. jún. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!