Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » HOgyan kell szedni a tejserken...

HOgyan kell szedni a tejserkentő homeopátiás bogyókat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Utrica Urens 5ch-ból 5 golyó elszopogatva, előtte-utána, ne egyél és ne igyál, csak vizet legalább 20 percig. ezt naponta többször is megcsinálhatod, de aznapra ne várj még erdményt. Az ilyen alacsony higítású bogyóknál kell hozzá 1-2 nap minimum. Magasabbat ebből a fajtából pedig ne vegyél, mert ellenkező hatást vált ki.
2009. márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló jól írta, én is úgy szedtem, 3 nap után lett valami hatása, s nem szabad mellette mentolos fogkrémet, rágót, vagy más mentolos dolgot használni, mert az közömbösíti a hatását, külön homeos fogkrémet kell mellé venni, nekem ezt tanácsolták.
2009. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!