Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vérző mellbimbóval szoptatva...

Vérző mellbimbóval szoptatva ártok vele a babámnak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sztem igen. vérrel sok betegség terjed. arra az időre míg vérzik találj ki mást.
2009. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem ártasz vele. De azért inkább kérdezd meg a dokit. De ha most abbahagyod a szoptatást, akkor valószínűleg csökkenni fog a tejmennyiség is, hiába fejed le, és valószínűleg később a babád nem lesz már hajlandó szopni. Szóval, gondold meg.
2009. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz,hogy a szopizástól kisebesedett és vérzik akkor nem ártasz vele.Legalábbis nekem a védönőm azt mondtameg a csecsemős is hogy nyugodtan szoptasak semmi baja nem lesz.De azért kérdezd meg a védönődet.
2009. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem artasz vele. En megkerdeztem a vedonot.
2009. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is még a kórházban vérzett,majdnem leesett:) és azt mondták nyugodtan szoptassak tovább!
2009. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vérzett, a védőnő azt mondta, nyugodtan szoptassak tovább. 2-3 napig bimbóvédőt használtam, bár úgy is nagyon fájt. Amikor kezdett gyógyulni, simán szoptattam tovább. Így volt minden babámnál. Gyorsan rendbe jött a bimbóm, megszokta a strapát. A babáknak se lett semmi baja:)) nagycsaládos anyuka
2009. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a kórházban azt mondták, hogyha véreset szopizik, akkor akár hányhat is a baba. Nekem is nagyon sebes volt én úgy oldottam meg, hogy addig fejtem a tejet és üvegből itattam. 1-2 hét alatt rendbe jött és tudtam szoptatni utána.
2009. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!