Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptat valaki befelé forduló...

Szoptat valaki befelé forduló mellbimbóval? Hogyan csináljátok? Nekem egyáltalán nem fordul ki, hogyan próbáljam a szájába adni, hogyan tudna szopizni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ellaposodó bimbóm van, a bimbóvédő nagyon bejött. Rárakod, a bébi meg kiszívja/beleszívja a bimbót. Babám most múlt 2 hónapos, elején küzdöttünk egy kicsit, de most már gyönyörűen eszik. Mi az Avent mini bimbóvédőjét használjuk.

BUÉK!

2009. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Bimbóvédőt próbáld meg használni. 2 féle van Aventes: kicsi és nagy, a mellbimbód nagyságának megfelelően kell kiválasztani, melyik a jó neked. Ne legyenek ellenérzéseid ezzel kapcsolatban, mert egy idő után el fogjátok tudni hagyni a bimbóvédőt, mert segít abban hogy kifelé álljon mindig a cici. Szerintem érdemes beszerezni. Szurkolok! Buék!
2009. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt.Avent minivel tanult meg,kb.5.hótol már a nélkül is ment ma 9 hós,még szopik.
2009. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 7,5 hónapja szopik bimbóvédővel, sajna mi nem tudtuk elhagyni, nem fogadja már el a kislányom a cicit anélkül, pedig a mai napig próbálkozom vele. De így is örülök, hogy szopik, most már mindegy, hogy mivel... Használd a bimbóvédőt, nagyon jó! BUÉK NEKTEK!
2009. jan. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!