Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szopizás elött még túrósat...

Ha szopizás elött még túrósat bukik a babám, az azt jelenti, hogy még van kaja a pocakjába, és még nem éhes?

Figyelt kérdés
Vagy azért ráetethetek,nem fog fájni esetleg tőle a pocakja?Miért bukik még 3 óramúlva is túrósat?Azt mondják az anyatejet hamar megemésztik.vagy mégse?
2009. márc. 23. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!

én is szoptatom a babámat...mégis sokat bukik, meg rengetet fáj a hasa..sokat kínlódunk, ugyhogy erre nincs mit adni, hogy anyatejes..

2009. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ráetetek olyankor is, nem szokott gond lenni belőle. Hál'Istennek egyébként sem hasfájós de azért elég sokat bukik és nála is előfordul, hogy 2-3 óra múlva túró jön vissza. Szerintem nyugodtan etesd meg nem hiszem, hogy ettől hasfájása lesz. Különben én csak akkor etetem ha kéri. Akkor biztosan nincs tele a hasa ha éhes.

Mi most 5 hetesek vagyunk.

2009. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!