Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A babam felejti el hogy kell...

A babam felejti el hogy kell szopizni?

Figyelt kérdés
6 hetes babocom egyszer egyszer 20 percig inlodik,hogy elkapja a bimbomat.Ott van a szajaba,segitek neki,de nem megy.Ilyenkor nagyon ideges lesz.Hetente 1x elofordul.Ez mivel magyarazhato?
2009. márc. 23. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Éhesek s türelmetlenek.Az én lányom is így csinált mindig. Csak türelem kell hozzá segíteni neki.Napról napra okosabb és ügyesebbek lesznek.
2009. márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2 hetes a kislányom és velem tegnap este óta játsza ezt. Úgy sajnálom, mert éhes, de mégsem szopizik. Azt is olvastam, hogy akkor is beidegesednek, ha túl gyorsan megy a szájába a tej, vagy túl lassan. Türelem kell...de megéri, olyan édesek.
2009. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Enyém is szokta csinálni, én olyankor nem hagyom. Próbálom tornáztatni, vagy valami mást csinálni, mert biztos vagyok benne, hogy valami más gyötri az éhségen kívül, vagy nem is éhes.

Mikor tényleg éhes, akkor 5 perccel később, hogy levettem már újra tud szopizni.

2009. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 2 hetes és a jobb cicimmel sűrűn csinálja ezt.
2009. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!