Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van valami "módszer", hogy az...

Van valami "módszer", hogy az éjszakai szopik kimaradjanak?

Figyelt kérdés

Vagy legalábbis a hajnali 2 órási, mert már nagyon fáradt vagyok, s a papája is rágja a fülem, hogy már végig kellene aludnia az éjszakát. Még mindig 3 óránként szopizik, sőt reggel - délelőtt van, hogy 2 óránként. Kap tápszeres pótlást, így is. Sokszor hiába adok neki lefejt tejet, vagy tápszert, nem hajlandó megenni, de 2- 3 óra múlva már újra kér....

Jövő héten tölti be a 5. hónapot, április végén lesz 6 hós.


2009. márc. 24. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk semmi módszer nem vált be, 7 hósak vagyunk, és még egyszer-kétszer kel es szopik.Van hogy csak 6kor kel, de van hogy 3kor már szopizna.10 percet szopik és alszik vissza.Este fürdés előtt szoktam adni Milupa Jó Éjszakát pépet de sokat nem használ sajna.
2009. márc. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem a te babád nem éhes mindig csak nagyon vágyik a közelségedre imád szopizni ha ilyen sokat szopizik! De nem értem ha ilyen sokat szopizik akkor miért adsz neki pótlást ennyi szopi után kizárt,hogy nincs elég tejed! Ne haragudj nem okoskodni akarok!:o)
2009. márc. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy azért nem eszi meg sztem a lefjt tejcsidet mert jól lakik a ciciden! Éjjel ha nem zavar benneteket akkor aludjon veletek és gyors szopi utána alszotok is ! Én úgy csinálom,hogy este a kiságyba alszik el utána 24 3 között ébred akkor közénk teszem van amikor reggelig alszik de van amikor még 2x is felkel! Ez van de ne keseredj el majd egyszer sokat alszunk:o)
2009. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Huh, aranyosak vagytok! Sejtettem, hogy ez van, csak mégis, hátha van valakinél valami csodamódszer, amitől már holnaptól lehetne aludni :)))))))

Tejcsim meg lehet, hogy van, csak én vagyok asszem nagyon parás már. Ugyanis volt egy időszak, amikor alig gyarapodott, közben a tejem is nagyon lecsökkent. Azóta fejek, mint a güzü, s a dokinő tanácsára tápszerrel is pótolok. Innen a parám, meg hogy jaj, szegény, keveset eszik! Szóval, nagyon is jogosan "okoskodtál", tégy máskor is így! :))

2009. márc. 25. 11:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az én fiam 1,5 hónapos volt mikor egyszer anyummal kellett hagynom és max120ml helyett 150 ml adott neki. A gyerkőc teljesen lefagyott. Kipróbáltam másnap este 9-kor cici + a napközben lefejt 50 ml. Reggel 6-kor kelt. Olyan boldog voltam mint még soha. Bár én keltem fejni e akkor is más mert azzal megvagyok 10 perc alatt. először aludt akkor 9 órát a fiam , minusz a este 9-es szopi tehát akkor 8 órát. Figyeld hogy milyen a hőmérséklete amit még oda akarsz adni és pl. nálunk pohárból nem issza meg -kiköpi- csak cumisüvegből.

Remélem udtam segíteni.

2 hós baba ancija

2009. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!