Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A lefejt tejet hogy adjam oda...

A lefejt tejet hogy adjam oda a babának? A cumisüveget ellenzi a gyerekorvos.

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Kis, kifelé görbülő szélű pohárból (mokkás pohár). Bár ez kicsit körülményesebb, mint a cumisüveg, de hidd el, ha beindul a tejed, nem fogod bánni!
2011. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha te is ellenzed a cumisüveget, akkor add kiskanállal vagy pohárkából.

Ha nem, és nem félsz, hogy cumizavaros lesz, akkor add abból.

Nem kell mindig megfelelni és a gyerekorvos tanácsai után menni. A mi gyerekorvosunk szerint nyugodtan adhatok tehéntejet, K betűs ételeket, paradicsomot, sárgabarackot a 4 hónapos babámnak. (Csak lásd, néha ők is milyen elvakultak tudnak lenni.... )

Dönts érzésed szerint. :)

2011. jún. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A lefejt tejet nyugodtan adhatod kis poharkabol , tudnak inni belole . Hamar megtanuljak csak eloszor epphogy erintse a szajat , hogy erezze valami van ott . Meg kell tanulni nyelnie a poharbol . Kiskanal is jo de ha valoban a cicire akarod szoktatni ne hasznalj cumit mert mashogy szopizik az uvegbol mint cicibol es neha nem is akarjak elfogadni a cicit uveg utan . Az etetes kesobb lesz de figyelj arra , hogy a babanak milyen a belmukodese . Ne etess k betuset ha erzekeny a poci .
2011. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Te jó ég! Léteznek ilyen orvosok? 4 hónapos babának tehéntejet stb. adni???

Tégy úgy, ahogy jónak látod. Én személy szerint vagy pohárból, vagy, ha nagyon pici még akkor fecskendőből adnám (félreértések elkerülése végett nehogy valaki azt gondolja, hogy tűvel...). De tényleg, ha neked az egyszerűbb, akkor add neki cumisüvegből. Biztos fogsz még cifra tanácsokat kapni, amit legjobb csak meghallgatni és egyből elfelejteni :)

2011. jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 25. 17:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Pohárból, kiskanállal vagy etetőfecskendővel ajánlják. Pohárral nekem sok mellément, és alig volt meg az adagja, úgyhogy azzal én nem mertem. Kiskanállal órákig tartott. Úgyhogy én a rubophenes fecskenővel adtam neki, bár ez is elég hosszadalmas. 1 hét után meguntam és adtam cumisüvegből, megitta, nem lett cumizavaros. Sőt! 3 hónapos korában eltettem a cumisüveget, 1 évesen próbáltam újra, szóba sem áll vele. Pedig már szeretném elválasztani, jó lenne, ha elfogadná az üveget helyette.

Azt hallottam, hogy 10-ből 1 kisbabát zavar meg a cumisüveg, dönts el, hogy bevállalod-e a kockázatot.

2011. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én,amit lefejtem mingig cumisüvegből adtam oda!


4 gyerkőc anyukája

2011. jún. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!