Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Itt a vége, mitől lehet ez?

Itt a vége, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Babám 9 hónapos és 24 óra alatt 4-5x szopizik. 2-3 napja egyszerűen megszűnt a tejleadó reflexem, pedig nem változott semmi, nem adtam több szilárd ételt, nem ettem, nem ittam semmi olyat, de ettem, ittam rendesen. Már régóta van ciklusom és egyébként is a 10. napomon vagyok, így közelgő mensi sem okozhatja.

Szegény baba csak szívja-szívja (erősen, ügyesen, vele nincs gond), de egyszerűen nem indul be. Nem csak nem érzem, hanem tényleg nem kezd el folyni a tej.

Nappal még csak-csak türelmes a baba, néha sikerül is megszoptatni, éjszaka viszont annyira türelmetlen, hogy kb 1 perc próbálkozás után már sír, aztán már csak párat cuppog rajta és csapkod, idegeskedik... teljesen jogosan :(((


Mitől lehet ez? Itt a vége a szoptatásnak? Hirtelen lecsökkent valamitől a tej?


2. baba, nem kevés szopisztrájkon túl vagyok már, tehát nem vagyok tapasztalatlan, most mégis le vagyok bénulva.


Nagyon kétségbe vagyok esve :(


2011. jún. 27. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress meg egy szoptatási tanácsadót, pl. [link]
2011. jún. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok minden okozhatja. Lehet, hogy csak a hormonok miatt, de akár betegségtől is. Vagy az nem lehet, hogy lesz kistestvér?
2011. jún. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!