Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hetes babám anyatej mellett...

4 hetes babám anyatej mellett pótlást is kap, a heten 400g hízott az nem sok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezen ne aggódj az enyém csak anyatejes de ennyi idős korában még 500g volt egy héten a gyarapodása.

Most örülnék ha 200g lenne egy hónap alatt, de szinte stagnál a súlya. Már teljesen kivagyok miatta.

11 hónapos baba anyukája

2009. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sok de azt még nem hallottam, hogy ez is baj lenne.

Mi 6 hetesek vagyunk, náthásak és a héten 140g-ot hízott a baba. Egyébként az eddigi átlagunk heti 170g.

2009. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A védőnőm szerint a heti hízás 150g a normális, nekem eddig nem ment feljebb csak 10-20g-mal. Mi most vagyunk a 6. hétben, és tartjuk ezt a súly gyarapodást. A legbiztosabb akkor lehetsz, ha meg kérdezel egy szakembert, mert ahogy minden ember, így minden újszülött is más.
2009. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! 150 gr körüli hízás várható egy hét alatt, a 400 nagyon sok. Szerintem a tápszerpótlás nálatok felesleges,elég lenne az anyatej is.
2009. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!