Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milupa Milumil HA1-es tápot...

Milupa Milumil HA1-es tápot nem fogadja el kisfiam, aki 3,5 hónapos és hozzá kell már sajnos táplálnom. Mit tehetnék, hogy megegye?

Figyelt kérdés
Megkóstoltam és őszintén szólva megértem, mert rettenetes keserű íze van. Próbáltam anyatejjel is vegyesen, de így sem mindig fogadja el, és hát nincs már nagyon tejem, tehát magában kéne innia, ez nem megoldás. A többi HA1-es táp is keserű?
2009. márc. 30. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:

A humanat érdemes még kipróbálni!

Beszéld meg az orvosoddal, hogy ízesítheted-e valamivel!

2009. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Beba Ha Start Aktív van, sztem nem keserű, elejétől szépen eszi. Próbálj ki más tápszereket is, tudsz olcsón venni pl Vatera.hu, ott akad fél dobozzal is, 300-700.- körül. Vagy a tesz-veszen. Próbálkozz, hátha valamelyiket megkedveli.
2009. márc. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Nektek egyből megszerette és elfogadta a tápszert? Vagy az elejétől azt kaptak a babáitok? mert ugye akkor nem sok viszonyítási alapjuk van.
2009. márc. 31. 09:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem az elejétől kap anyatejet is meg a Beba HA start tápszert, és megy a 2 együtt már 11 hete.

Szia

2009. márc. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8:04-es vagyok, kevés volt a tejem és kb 1 hónapos korában kezdtük el a pótlást a Bebával, utána a fejt tejemet nem akarta megenni, ez nekem szarul esett. De kipróbáltam újra h előbb a tej utána a tápszer és azóta így eszi, illetve már csak reggel és este kap tápszert mert több lett a tejem :) Most váltunk majd 2-es tápszerre Mildibéset vettem. Na elkalandoztam.....lényeg h tudja mi a különbség de nem zavarja.
2009. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Váltottunk tápszert, most Beba start aktív HA-t kap, és délután kis huza-vona után benyelte. Megkóstoltam, sokkal kevésbé keserű mint a Milupa.
2009. márc. 31. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!