Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik egy idő után kénytelenek...

Akik egy idő után kénytelenek voltak pótlást adni a babájuknak, nem jelentett ez problémát? Azonnal gond nélkül elfogadta a baba atápszert? Milyet adtatok neki?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem volt gond mert éhes volt a drágám! BEBA HA Start Aktiv-ot eszünk
2009. márc. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is Beba HA Start-ot eszünk, nagyon ízlik neki, és elfogadja minden gond nélkül.
2009. márc. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyiket sem fogadta el sem cumisüvegből sem pohárból sem kanállal. Sokat próbáltunk, de csak a Bebából kortyolt egyet-kettőt. Sírva tettem mellre minden fél-egy órában, és csodára visszajött a tejem. Ha elfogadta volna már nem szoptatnám....
2009. márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elsőre ordítoo, másodjára már csak kicsit, aztán harmadik nap szépen megette. Én nem is értem, hogy bírta megenni (Humana Ha start), mert borzalmas íze volt, főleg a finom, édes anyatej után.
2009. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, nagyon rossz ízük van ezeknek a tápszereknek. Hihetetlen, hogy ne tudják megoldani az ízét...
2009. márc. 31. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!