Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónapos kislányom 6 hete...

3 hónapos kislányom 6 hete átalussza az éjjszakát. Egyhuzamban 10 óra hosszat alszik de mindenhol azt olvasom hogy ilyen koru baba még éjjel szopizik. Most ez gond vagy irtó szerencsés vagyok?

Figyelt kérdés
Kislányom karján van egy piros folt a doki szerint jóindulatu érdaganat. Hallottatok már ilyenről? Mit csináljak hogy elmuljon?
2009. szept. 28. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Az enyém sem szopizott, csak ritkán éjszaka.

Örülj neki és, ha valaki azt tanácsolja, hogy ébreszd fel szopizni, a világért se tedd!!!


Másik kérdésedet nem tudom.

2009. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Szia,

A kislányunk nekünk is 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát, felesleges szerintem is kelteni. Nekünk is mondta a védönö, hogy 3 óránként kell szopiznia, mert nagyon picinek született, de ez éjjel azt jelentette, hogy min. 1 óráig kellett kelteni szegénykét, mire hajlandó volt valamennyit szopizni. Egyszer aztán már nem keltettük, és azóta is nyugodtan átalussza az éjszakát, és szépen fejlödik - most 11 hós

A másik kérdésedről még nem hallottam...

2009. szept. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1. fel ne ébreszd! És pihenj, aludj te is!:)

2. Éranyajegynek mondják vagy hemaengiómának (ezt valószínűleg nem jól írtam), így nem olyan rémisztő a neve. Állítólag felszívódik magától, ha nem, akkor nagyobb korban lézeres eljárással el lehet tüntetni. A kisfiamnak is van. Nekünk azt mondták, hogy mondjuk mindig fürdéskor finoman ujjbeggyel rá kell nyomni. Úgy tudom, hogy később kis szigetek lesznek benne, ahol már felszívódott, és végül teljesen eltűnik.

2009. szept. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tedd össze a két kezedet és adj hálát, hogy alhatsz! Én 8 hónapig vártam erre.
2009. szept. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is végigaludta kb 7 hetes korától, ez nem gond, ha amúgy fejlődik. Akkor nehogy felkeltsd etetni!
2009. szept. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi nektek igen szépen fejlődik a doki is meg van vele elégedve!3 hós 6 kiló.

Köszi annak aki válaszolt 2. kérdésemre is!

2009. szept. 29. 09:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én babám is átaludta az éjszakát 6 hetes korától, akár 12-14 órát is egyhuzamban! Ez így jól is van, ha jól növekszik a súlya, ha napközben eleget eszik!

Másik a jóindulatú érdaganat, az én babámon is van, a popóján. Egy kis piros pöttyből lett kb egy 5 ft-os nagyságú, de addigra már dudoros is lett. A Heim Pálba mentünk el vele, az érsebészetre, ott kapott már 2 fagyasztó kezelést (2 majd 4 hónaposan), jövő héten lesz a harmadik (utolsó, 10 hónaposan). Már nem dudoros, és egyre kisebb. Ez a fagyasztó kezelés egyáltalán nem fáj a babának, nem kell félni tőle. Viszont ha nem kap ilyen kezelést, előfordulhat, hogy nagyon nagyra nő az érdaganat, esetleg, ha rossz helyen van, kiszakadhat, vérezhet. Én javaslom ezt a kezelést!!! Hétfőn és szerdán van rendelés, dr Tasnádi Géza, angiológia (érsebészet), 459-91-00/1332 mellék, időpontot kell kérni.

Remélem segítettem.

2009. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Utolsó vagyok, itt egy cikk róla!

2009. szept. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elolvastam a cikket köszönöm hétfőn tudo kbeszélni ezzel a dr bácsival!Köszi !Ti voltatok vele dokinál?
2009. szept. 30. 22:08
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi hétfőn hivom a Tasnádi Dr Úrat!Most sajna kongresszuson van nem tudtam elérni!Köszi NEKTEK!!!
2009. okt. 1. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!