Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek a hosszan...

Mi a véleményetek a hosszan szoptatós anyukákról?

Figyelt kérdés

Fültanuja voltam a egy heves vitának a játszótéren.Szegény anyukát úgy lehordták,hogy meg sem tudott szólalni.Pedig nem támadott senkit,csak kiderült,hogy a közel 3 évese még elalváskor cicizik.

Ti mit gondoltok,ök,másabbak mint a pár hónapig szoptatós anyucik,vagy más a gondolkodásuk,értékrendjük?

Azért mert szoptatnak ,miért vannak mindig"megbélyegezve"?


2011. júl. 18. 11:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
38%
nem, általában az a gyerek cumizik (is), aki szopik is. én pont ezt figyeltem meg.
2011. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Utolsó,megcáfolom a megfigyelésed.Az igény szerint szoptatott gyerekek ,nem igazán igénylik a cumit.Pont azért mert a szopás igényük ki van elégítve.

Nekem ez az megfigyelésem.Nem ismerek olyan hosszan szoptatott gyereket amelyik cumizna is.

2011. júl. 21. 22:30
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én gyerekem szájában egyszer volt cumi, néhány naposan, akkor szépen kiköpte - ellenben 35 hónapig szoptattam. Az ismeretségi körömben csak olyan gyereket láttam cumizni, akit nem szoptatott az anyuka.
2011. júl. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
64%
Akkor meg maradjunk abban, hogy ne általánosítsunk, jó?
2011. júl. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
07:59 vagyok megint. Nem gondolom úgy, ahogy írtam. Csak a 3 éves cumisokról nagyon felbosszantott ez a rosszindulatú okfejtés. Aztán én is annak megfelelő szinten reagáltam le, amit már bánok.
2011. júl. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem volt semmi bántó a 3 éves cumisokkal kapcsolatban.

Csak arról van szó,hogy az nem bántó senkinek,ha a 3 éves cumizik egész nap,de ha egy másik 3 éves napi egyszer cicizik,akkor azt le kell hurrogni.

Én egyszer feltettem egy kérdést ezzel kapcsolatban,hogy miért nem veszik el a cumit az ovodáskoru gyerekektől.Erre jött egy rakás válasz,hogy mert trauma neki,mert szereti stb,és még engem szóltak le,hogy miért teszek fel ilyen kérdést,mert hogy ez tök normális abban a korban.Mert nem elég érett egy 3 éves ,hogy lemondjon a cumijáról.

Egy másik 3 éves aki cicis,az elég érett?Nem azt kell nézni,hogy az egy női mell,hanem azt,hogy ugyanazt az igényét elégíti ki a gyereknek mint a cumi.

2011. júl. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek az allergia és/vagy érzékenység dolognak semmi köze nincs a szoptatás időtartamához. Édesanyám elmondása szerint 8 hónapig szoptam. Ma 20 éves vagyok 190 centi és 110 kiló. Szerintem nem maradtam vissza a fejlődésben, és semmire nem vagyok sem allergiás, sem érzékeny. A kérdéshez nem tudok érdemben hozzászólni, úgyhogy bocsánat az OFF-ért!
2011. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!