Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tényleg elapad a tejem, ha...

Tényleg elapad a tejem, ha csak fejem?

Figyelt kérdés
A babám nem nagyon akarja szívni mellből, így fejem és cumisüvegben adom neki. Elapadhat így?
2011. júl. 18. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
én lassan 3 hónapja csak így etetem és nekem egyre több lett.sokat kell inni.elég macerás a dolog de muszály. ki kell tartani.
2011. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt mondják igen, de az uncsi tesóm 9 hónapig csinálta így, soha nem akpott a gyerek tápszert, de cicit sem látott.
2011. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Két ismerősöm is van, aki végig fejt.9 illetve 12 hónapig. Kemény, de a 6. hónap után, ha csökken a szopizások/ tejes etetések száma, kevesebbszer kell fejni.
2011. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem elapadt,1 hó után.De szerintem alkati.
2011. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is több, mint 5 hónapig fejtem (azóta szoptatok), és nekem is egyre több lett. Fő a rendszeresség és a kitartás szerintem. A védőnőm azt mondta, embere válogatja: szoptatni sem egyforma ideig tudunk.
2011. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6 hónapig fejtem, és én hagytam abba, nem apadt el. Akkor volt 10 hónapos a babám, és elegem lett a mellszívóból.
2011. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Három hónapig fejtem aztán elapadt.
2011. júl. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Koraszülöttek voltak a babáim és nem volt erejük szopizni, ezért 2 hónapig fejtem nekik és cumisüvegből kapták meg a tejcit. Állítólag, ha a baba szívja, akkor jobban kapja az ingert a mell, de nekem sem apadt el (ahogy az előttem hozzászólók is írták). A lényeg, hogy 3 (esetleg 4) óránként szigorúan le kell fejni.
2011. júl. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Kisfiam nemtudom miért de elég nehezen akart cicizni sőt az egyik mellemel még csak köszönö viszonyban sem volt.6 hétig probálkoztam mindennel de nem sikerült.Rengeteg tejem lett már addigra igy mindenképpen fejnem is kellett.Az idegesség miatt apadni kezdett ekkor döntöttem,hogy akkor innen csak fejek.Az első idökben minden evésnél fejtem ami nem volt egyszerü, mire végeztem elpakoltam rövid idön belül keztem megint az etetést.Hál jó égnek sikerült fenntartani a mynnyiséget sőt még tejleadó is lettem.Kb 10 hónapos koráig fejtem mert egyk naprol a másikra nem kellett neki már és abba is hagytam.Igaz akkor már napjában csak 1x fejtem mert nem volt sok.Az én vélemyényem az,hogy alkati dolog lehet ez mert a családban nálunk mindenki csak 1-2 hónapig tudott szoptatni.Nagyon nehéz meló a fejés de amig van vagyis értelmét látod addig folytasd!

2011. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!