Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 napos babámat szopizás...

10 napos babámat szopizás mellett muszáj üvegből (saját anyatejjel) táplálnom, mivel besárgult és nagyon aluszékony. Milyen cumisüveget ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol, hogy a Tommy Tepee (húh lehet nem jól írtam) cumisüveg cumija hasonlít legjobban a cicre. Mármint a rés, ami a gumin van a legszűkebb.

Szeretnék majd visszatérni csak a cicire, de most muszáj hozzápótolnom.


2009. ápr. 3. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
nem ertem az osszefuggest? ok hogy aluszekony mert besargult de ezert meg nem kell cumiztatni. az en babam pont ma 6 hetes es 4 hetes koraig sarga volt de attol meg szopiztattam. mondtak az orvosok hogy cumiztass? tenyleg nem ertem. a babam szopi kozben sokszor szundizott es feltem hogy eleget eszik-e de most merte meg a doki es szerinte tok normalis sott meg ugyan dundika lett.
2009. ápr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én sem értem igazán miért kell üvegből etetni. A kisfiam is sárga volt, az adjunktusnő azt mondta a klinikán, hogy tömjem amikor csak tudom, mert így múlik a sárgasága és akkor nem kell lámpázni. Az értéke a határon volt. Ő is nagyon aluszékony volt, ha elaludt, nem lehetett felkelteni. Így szopi közben is gyakran vakargatni kellett a talpát, akkor kicsit magához tért. Az első héten elég nagy harc ment, hogy egyen. Amikor csak ébren volt cicire raktam. Így szerencsére javult az állapota, nem kellett lámpa alá tenni. Ha a ciciden nem tudod ébren tartani, akkor a cumisüveg sem lesz jobb. Viszont a mellednek állandó ingerlésre van szüksége, hogy tejet termeljen, a fejés nem az igazi, ehhez a baba kell. Nekem is volt tejlázam, de 1,5 hét alatt elmúlt.
2009. ápr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én válaszolok a kérdésedre mert, eddig csak okoskodtak neked arról amit szerintem egyébként is tudsz.... Mi is Tommee Tippee cumisüveget használunk és nagyon bevált, mellette szoptatok és nincsen cumi zavara amivel mostanában mindenkit ijjesztegetnek:) Na, most lehet lepontozni itt úgy is az a divat.....Jó babázást!

30 napos baba Anyukája

2009. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én pedig a sok okoskodót nem értem, akik nem értik a kérdésed.

Az Avent 1-es cumi is a mellbimbót formázza, és szűk rajta a rés. Esetleg azt is megpróbálhatod.

Sok sikert!

2009. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a Tommee Tipee cumisüvegre teszem a voksot, nálunk nagyon bevált, kiválóan ment az időnként szükséges cumisüveg és a cici.
2009. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:), köszönöm a válaszokat. Lehet jobb is hogy csak most jutottam a géphez, mert én már csak az utolsó három válaszolót látom. Az értetlenkedőket nem. Szerencsére.

( van aventem is de azt vettem észre, hogy nem tudja rendesen szopizni. Vizet adok belőle neki.)

Köszönöm mégegyszer!!

2009. ápr. 6. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!