Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Segítsen valaki! Nem akar...

Segítsen valaki! Nem akar szopni 4 hós kisbabám! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 18:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem tudunk segíteni.Miért nem akar? Mit csinál? Kapott cumisüvegből kaját előtte?
2011. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Cumisüveget és cumit még hírből sem ismeri!

Napok óta csak nagyon keservesen fogadta el a cicit,most meg fél 2-kor evett utoljára!

Ha próbálkozok üvölt ahogy a torkán kifér,elkapkodja a fejét és nagyon erősen tol el magától!

ÉS nem mensizek,tehát nem azért!

2011. júl. 21. 18:34
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

Na akkor először is nyugalom. Az nagyon fontos.

Ügyes vagy, hogy nem használtok cumit és cumisüveget. Legalább a cumizavart nem kell megoldani, így egyszerűbb a helyzet. Ez csak egy szopási sztrájk lesz, általában nem tart tovább 2-3 napnál, azt ki lehet böjtölni. A babák könnyebben elfogadják ilyenkor a mellet alva vagy félálomban, próbáld ilyenkor szoptatni. Türelem és nyugalom, meg fog oldódni, csak tedd gyakran mellre a babát, vagyis próbálkozzatok.

2011. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Jajj köszi,próbálkozok továbbra is.Csak hát ő valamiért ha alszik még a száját sem hajlandó kinyitni :(
2011. júl. 21. 18:50
 5/25 anonim ***** válasza:
70%
Kétségbeejtő lehet, de tényleg az a legfontosabb, hogy őzizd meg a hidegvéred. Tele mell mellett még egy baba se halt éhen. Vannak ilyen kis sztrájkolós babák, igazából nem tudni miért. Feküdjetek el egy ágyon nyugodtan, fedetlen mellel, a baba érezze az ilatát, és lassan nyugisan próbálkozzatok. Rendbejön pár nap alatt.
2011. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt nálunk is egy az egyben 4 hónapos korátol. Nem biztos, hogy hasznos lesz számodra a válaszom, csak nem birtam ki, hogy ne vigasztaljalak, hogy legalább tudd, nem vagy egyedül. Jó az amit az előző válaszoló tanácsolt, bár én kinkeservesen próbálkoztam 3 hétig, és egyre rosszabb lett sajnos, pedig több szoptatási tanácsadót is felkerestem, Nálam az volt a baj, hogy issszonyatosan türelmetlen és mohó lett a drágám, igy egyszerűen üvöltött, ha nem ömlött a szájába a tej, pedig nagyon sok tejem volt. Sokszor még a cumisüveggel is üvölt (mert 3 hét kinkeserves próbálkozás után fejnem kell neki). Nagyon drukkolok, hogy Nektek visszaálljon minden, mert az úgy sokkal könnyebb, mint fejegetni! Irj majd, hogy álltok!!!
2011. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is!

Kedves Utolsó!

Sajnos nálunk is napok óta az van,hogy teli torokból üvölt mindaddig,amíg nem kezd el ömleni neki a tej!

Csakhogy az nem 10 másodperc :(

Rá kellett jönnöm,hogy szegény inkább a nyakát törné,mintsem oda forduljon a cicihez!Már kínomban én is vele sírok! Egyszerűen kétségbe vagyok esve,de nagyon!!!

2011. júl. 21. 21:20
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ne is mondd!! :-(( Én is annyit sirtam! Szörnyű! Én még azt is próbáltam, hogy mellszivóval elkezdtem fejni, hogy beinduljon, majd utána odatettem, egy darabig picit jobb volt a szitu, de aztán ugyanúgy üvöltött és tolt el magától. Próbáld ki ezt is, hátha Nálatok bejön!!!!

Kitartááás!

2011. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm!!Ki fogom próbálni ezt is!Az nem lehet,hogy ne tudjam tovább szoptatni!!!!

2011. júl. 22. 08:06
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne tudnád? Van egészséges gyerek és mell tejjel. Más nem kell a szoptatáshoz. Csak nyugodj meg mert sírva ezt nem lehet.

Mesélhetnél hogy boldogultok? Este-éjjel szopik azért? Vagy hogy telik a napotok szopi szempontjából?

2011. júl. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!