Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Segítsen valaki! Nem akar...

Segítsen valaki! Nem akar szopni 4 hós kisbabám! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 18:19
1 2 3
 11/25 TKI Ibolya ***** válasza:
63%
Bocsi nem akarlak megijeszteni ezért nem írom le a sztorimat de ha sokáig így marad én orvosnak megmutatnám a picit.
2011. júl. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Nyugodtan leírhatod,nem vagyok olyan ijedős :)

2011. júl. 22. 10:44
 13/25 A kérdező kommentje:

A szopi úgy nézett ki,hogy egy tanács megfogadásán felbuzdulva,este mikor bealudt a Kincsem,megpróbáltam megszoptatni,és bár igen nehezen fogadta el,azért sikerült :)) Ez volt a délután fél kettes szopi után az első,este háromnegyed 7-kor!!

Aztán mikor este fürdetés után szerettem volna etetni,ua. a műsor ment,tehát inkább ráhagytam szegényre.Ezek után éjjel fél 2-kor cicizett először.Aztán nagy örömömre reggel háromnegyed 6-kor is evett egy kicsit,és 9-kor is,bár tényleg csak pár kortyot...Na de én már ennek is nagyon örülök!!!

A védőnőmön meg nagyon kibuktam,mert őszerinte vegyek egy cumisüveget,és kezdjem el tápszerezni :/ !!!!

Amikor meg mondtam neki,hogy nem vagyok hülye,ha egyszer van tejem,és tudom,hogy tud szopizni a babám,csak most valamiért nem akar,akkor már miért tápszerezném,akkor ezt mondta rá,hogy mert az EGYSZERŰBB lenne! Tuti nem normális!

2011. júl. 22. 10:52
 14/25 anonim ***** válasza:
49%

[link]


Itt profi segítséget kaphatsz!

2011. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
47%
Én is azokkal értek egyet, aki szerint csak csináld tovább, mint eddig. Viszont én négy hónaposan elkezdtem a hozzátáplálást (mert aug.1el megyek vissza dolgozni 8 órában). Szóval SZERINTEM délben próbáld megkínálni egy kis répapürével, vagy őszibarackkal. Azért emeltem ki, hogy szerintem, mert ez az én véleményem, szóval a "kövektől" kíméljetek.
2011. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ja, és a tanácsadós linkről nekem nagyon negatív a tapasztalatom. Ha csak levelezni tudsz vele, akkor inkább hagyd, akkor van csak értelme, a tanácsadásnak, ha ki tud menni hozzád.
2011. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én linkeltem a tanácsadót és nekem már személy szerint sokat segített.
2011. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Jaj de örülök, hogy vannak részsikereitek, és hogy ennyire kitartó vagy! Csak így tovább!!!

A védőnőd szaktudása siralmas ha csak ennyit tud tanácsolni. :( Sokaknak tényleg egyszerűbb és jön a táp, de te olyan szépen csinálod, ne adjátok fel! Nagyon drukkolok nektek!

2011. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Nagyon jól esnek a bíztató szavaid!!!

Jó,hogy vagytok kedves Fórumozók :)

Köszönöm a tanácsokat,és az ötleteket!És nem fogom feladni,csak mert most van valami bibi!Egyébként ma vettem észre,hogy az alsó ínyén ahol először bújnak ki a fogak,fehérlik két kis pötty.Lehet ez már a fogzás jele?Lehet ezért van mindez??

2011. júl. 22. 20:59
 20/25 anonim ***** válasza:

Igen, lehet akár a fogzás is.

Én ugyanezen átestem, akkor a babám szintén 4 hónapos volt. Két hétig tartott a szopisztrákja. Én is csak álmában tudtam megetetni. Nálam (szerintem) az volt a baj, hogy megjött a havim és előtte két hétig éreztem is a hasamban, hogy fájdogál és hamarosan megjön. És ezt két hétig éreztem, addig nagyon nehéz volt szoptatni, a babám még hízni sem hízott.

Aztán persze egy idő után elfogyott az energiám és teljesen bepánikoltam, már tiszta hülye voltam, mint egy bolond, el is ment a tejem.

Akkor megnyugodtam, mert tudtam, hogy minden agyban dől el. És akkor meg is jött pont aznap és egyre több lett a tejem, jött vissza. Persze a hízás sem maradt el.


Nekem mondom, nagyon extra dúuva sztrájkom volt. Reggeltől estig csak a sírás. :( kanállal pótoltam lefejt anyatejet.

2011. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!