Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért csinálja 3 hós babóm,...

Miért csinálja 3 hós babóm, hogy bár cicizne tovább, de egyszer csak sírni kezd, vagy ha nem sír, akkor próbálja bekapni a cicit de csak kitátja száját, már el is fordul, illetve bekapja a bimbót és húzogatja?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem jön már tej, vagy olyan éhes és ideges, hogy nincs türelme. Ebben az esetben szoptasd korábban, ne várd meg míg ennyire megéhezik. Az is lehet hogy érdemes szoptatás előtt picit kifejned, van akinek olyan kemény már a melle, hogy nehéz szopni.

Esetleg ilyen korán jön a foga és nem érti miért fáj? Nézd meg az ínyét!

Nincs aftája, vagy szájpenész?

2009. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

fogacska lesz sztem.

kitartás :)

2009. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem csinálta pont ebben a korban a kicsi lányom. Én sem értettem miért. főleg este csinálta. Pedig volt tejem és jött is rendesen. Nem volt semmi a szájával sem.

1-2hét után elmúlt ez az állapot. Szerintem ez volt a szopi sztrájk vagy mi.

Nyugalom (ha te aggódsz vagy ideges vagy akkor ő ezt megérzi és átveszi). Próbálj meg minél nagyobb csendben és ingerszegény környezetben szoptatni. Nekem ez egy kicsit segített. Kitartás!


6hós tüdér anyukája.

2009. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló kimerítő választ adott. Én sem tudnék többet hozzáadni.
2009. ápr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!