Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy lehet megkülönböztetni,...

Hogy lehet megkülönböztetni, hogy szopik-e vagy csak cumizik a cicin a babám?

Figyelt kérdés
2 hetes a kisfiam és eddig össze-vissza eszik. Pl evés után vagy hogy 2,5 óra telik el aztán 4 aztán 3 aztán 2,5 aztán 5. Kb 1 órát van cicin alkalmanként de nem tudom megállapítani, hogy mikor eszik és mikor cumizik már csak pedig jó lenne mert nagyon fájnak a mellbimbóim és ha tudnám mikor lakott jól akkor letenném, hogy kicsit kímélhessem magam. Kenem minden szopi után Aventes mellvédő krémmel de nem sokat ér... És mikor fog beállni egy rendszer az evések között?
2011. aug. 19. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:

2 hetesen meg pici, hogy bealljon egy rend. Ha igeny szerint szoptatod, akkor normalis, hogy neha 2, neha 3 orat nir ki. Az en 4 hosom is igy van neha. Sokmindentol fugg, hogy mikor ehezik meg ujra. Pl ez a nagy meleg is..

Ha hallod hogy nyel, akkor szopik. En mindig ezt figyelem.

2011. aug. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyen meg lehet különböztetni. Ha nyel is, akkor eszik, ha nem nyel, akkor cumizik. Azt meg látod a nyakánál, hogy éppen nyel-e.
2011. aug. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg hallod is, hogy nyel-e, azt figyeld!
2011. aug. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, inkább csak hallgatom mert ránézésre nem látszik a tokájától! :D
2011. aug. 21. 12:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kislányom szerdán lesz hetes, és mától bevezettem, hogy lefejt tejet adok neki szoptatások között, illetve minden második szoptatás alkalmával. Az én idegrendszerem és mellbimbóim is meg vannak gyepálva rendesen, nekem is egy-másfél órát is elnyaralgat a mellemen a Kincsem, de nem akarok kiborulni, így legalább látom, hogy mennyit eszik minden második szopással. Ha így lakatom jól, azonnal elernyed és elalszik, még büfizni is csak álmában szokott ezzel a módszerrel. Valószínűleg még nincs elég tejem, de ezzel a fejéssem szeretném eröltetni, hogy minél hamarabb beálljon. Addig a kishercegnő is megerősödik, a sok tejet hamarabb ki fogja tudni szopcsizni, mint most a keveset!

Kitartást magunknak! :)

2011. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem "hetes", hanem 3 hetes... cseppet nem alszom ki magam mostanában... ismerős?! Bocsi... :)
2011. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet! Asszem kipróbálom. Köszi! :) És igen, ismerős a kialvatlanság! :) Öcsém ma is köszönés helyett csak annyit mondott, hogy: De szarul nézel ki! :) De nagyon megéri! :D
2011. aug. 21. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!