Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatási sztrájkban kéne...

Szoptatási sztrájkban kéne segítség?

Figyelt kérdés

6 hetes kislányom ma úgy döntött, hogy belép a sztrájkolók világába és nem áll velem "szóba". Vagyis üvölteni, üvöltött, mint a sakál, de azzal nem lettünk beljebb, hogy a bendő is jól lakjon.

Elmentünk a gyerekorvoshoz is, aki azzal nyugtatott, hogy lehetséges, hogy majd 25-e körül fog a havim megjönni idővel és a hormonok ezt kiváltják most.

Majd közölte, hogy van olyan kismamája, aki 6 hónapos korig lefejt tejjel etette a babáját, mert akármit csinált a gyermeke nem akart szopni.


Ez mind szép és jó, de én nem tudom fejéssel biztosítani a pici számára a napi adagokat :/


Mit tudnék csinálni azért, hogy újra kedvet kapjon hozzám?


2011. aug. 25. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem volt gondotok, akkor probald minnel tobbszor szoptatni. Ha most elkezded a potlast uvegbol, akkor biztosan nem fogja utanna elfogadni a cicit.
2011. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Itt hátha tudnak segíteni, jókat hallottam róluk : [link]

Remélem hamar helyre áll a "rend" és újra munkába áll a kicsi lány.

2011. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én két hatalmas szoptatási sztrájkon vagyok túl. Szerintem az enyém elég brutális volt, és persze szintén a havim miatt. Nekem 4. hósan volt az első, és 5 hósan a második.

Az én babám nem evett, ahogy a tied, sírt üvöltött és emiatt még csak nem is hízott. Készen voltam.

Szenvedtem, sírtam, feladtam újrakezdtem, mert nekem minden sztrájk majdnem két hétig tartott. (két hét múlva esedékes a következő)

Amit tettem, hogy félálomban teletömtem, keltem hozzá, hogy legyen a pociban, nappal meg kínálgattam és egyszer csak elfogadta. Meg kell várni, hogy elfogadja, amíg a tej íze ismét a régi lesz. Ha most cumisüvegből adsz neki mást, akkor nem is fog már visszaszokni, de ha adni kell, akkor nincs mese. Nappal ha alszik, akkor meg tudod etetni álmában:

2011. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma eddig 4× evett, de abból 3× szopott. Igaz, nem vártam meg, hogy kinyíljon a 'csipája', már dugtam is a mellem a szájába. Kicsit volt morci, meg sírás, de legalább 'rákapott!'

Remélem azért hamar visszatér az 'éttermemben', mert nekem is jobb, ha szopik és nem kell minden áldott alkalommal fejnem!


Plusz, pont egy hete volt tejlázam... na azt nem kívánom senkinek!

2011. aug. 26. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!