Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cerazette - milyenek a tapaszt...

Cerazette - milyenek a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, sok mellékhatása van, többek közt a gyakori vérzés. Hét hetes a kislányom, még nem jött meg a menzeszem, szoptatok ezerrel. Már kiváltottam a Cerazette-t, de nem mertem még elkezdeni szedni, nehogy "bezavarjon" a szoptatásban vagy idő előtt meghozza a menzeszemet. Vannak tapasztalataitok?
2009. ápr. 18. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem 2 hétig volt ide oda vérezgetés de nem volt számottevő, aztán már jó volt...én is 6 hetesen kezdtem szedni
2009. ápr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is 6 hetesen kezdtem el szedni. Nekem nem volt semmi különös. 15 hóapos volt a lányom, mikor először megjött és 21 hónapig szopitott :)

Dné

2009. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vérzéssel nem volt gondom, de 2 hónapig tudtam csak szedni az elviselhetetlen, migrénes fejfájás miatt. Gumival védekeztünk inkább szoptatás alatt, utána rendes tabit írattam.
2009. ápr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első 2 hónapban egyáltalán nem jött meg tőle (előtte már egyszer volt rendes menzeszem, sajna, én egy hónapot sem úsztam meg a szoptatás alatt), aztán meg folyamatosan megvolt hetekig, épp hogy csak kevés, de szinte minden nap, fél évig szedtem összesen, aztán meguntam. Azért próbáltam továbbszedni, mert reméltem, hogy egy idő után beáll és mert ez az egyetlen, amit lehet szedni szoptatás alatt. Most nem szedek semmit, mert még mindig szoptatok... Olyat is hallottam a környezetemben, akinek az égegyadta világon semmi panasza nem volt rá, amíg szedte nem jött meg neki egyszer sem és más mellékhatása sem volt.

(15 hónapos baba anyukája)

2009. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2,5 hónapig szedtem,ezalatt nem jött meg,és szerencsére nem volt gondom vele.
2009. ápr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 7,5 hónapos, 6 hetes kora óta szedem, eddig semmi problémám nem volt vele. Még nem betegedtem meg, mert szoptatok. Nekem bevált.
2009. ápr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is a 6 hetes kontroll óta szedtem, 7 hónapig (2 hete második baba miatt hagytam abba). Nekem nem jött meg tőle egyáltalán, és semmi panaszom nem volt vele (se hízás, tejem is volt bőven, stb.).
2009. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is 6 hetes koro óta szedem, kislányom 7 hónapos, szopizik, meg persze már eszik, ezt azért írtam mert nem csak szopiizik már kizárólagosan, nem jött még meg, nincsenek mellékhatásai, vagyis nem jelentkeznek, nekem eddig jó, csak drága. De nincs más, a gumit meg nem bírom, allergiás vagyok rá.
2009. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be.

Azt vettem észre, hogy este 8 körül bevettem és 9-kor megjött, ami tartott másnap délig, és ez így ment hetekig.

Majd rádöbbentem másfél hónap menstruáció után, hogy ez így nem oké. Abbahagytam, ami azt eredményezte, hogy még egy hétig megvolt, azóta szépen beállt a havi ciklus.

2009. ápr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!