Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan válasszam el a kislányom?

Hogyan válasszam el a kislányom?

Figyelt kérdés

9 hónapos a babám,6 hónap múlva szeretnénk nekiállni kistesónak.Az a gondom,hogy nagyon szeret cicizni a kislányom és cicin is alszik el .Szeretnék tanácsot kérni,hogyan kezdjek neki a szopik ritkításának,ill esti elalvás hogyan legyen cici nélkül.Okoskodásból ha lehet nem kérnék,mert nem azonnal szeretném abbahagyni a szopikat,1 éves koráig mindenképp szeretném,ha kapna anyatejet,de nem ennyit... :) Egyébként már mindent eszik,nem rég óta a darabosat is.Anyatejen kívül más folyadékot egészen 2 héttel ezelőttig nem fogadott el.Napirendünk a következő:

6-6:30 szopi

8:00 reggeli

10-körül szopi és cicin alszik el

12:00 ebéd

14:30-körül szopi,cicin alszik el

16:00 uzsonna

ha otthon maradunk 18-óra körül szopi és vagy elalszik vagy nem

19:30-20:00 vacsi

20:30-21:00 szopi és cicin alszik el

éjjel 2-3 ébredés és szopi

Várom a tapasztalatokat ,tanácsokat.Előre is köszönöm!


2011. aug. 31. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Tényleg kell az elválasztás? Nekem 9 hónapos volt a nagyobb amikor teherbe estem, végig szopott, majd utána tandemben. Beszéltem orvossal, szoptatási tanácsadóval, mind azt mondták, hogy ha nincs probléma a terhességgel, akkor nyugodtan lehet közben szoptatni.

Szóval én még várnék, főleg ha nem azonnal, hanem fél év múlva indulna a tesóproject.

2011. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!