Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » S. O. S.! Lassan elapad a...

S. O. S.! Lassan elapad a tejem? Bővebb lent.

Figyelt kérdés

A babám öt hónapos,nagyon fejlett gyerkőc.Pár napja észrevettem hogy kevés a tejem,próbáltam visszahozni a megszokott módokon,(tea,kézi fejés,gyakori mellre tétel...stb)de nem segít semmi.

A babám azóta felkel éjszaka szopizni(3 óránként),mivel este majdhogynem éhesen alszik el.szerintem.Két napja elkezdtem a géppel is fejni,eddig nem volt semmi baj vele,nem fájt,viszont most nagyon fáj,és pár cseppnél nem jön több.A babám is méltatlankodik a kevés tej miatt,félek csökkent is a súlya.A védőnőnek mondtam,annyit mondott hogy ő akkor sem javasolja a tápszert,pedig mondtam neki hogy én csak este pótolnám neki egy kicsit.Szerintetek mit csináljak most?

Első babás anyuka


2011. szept. 1. 14:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt,pont 5 hónaposan.Óránként kelt éjszaka.Aztán eldöntöttük hozzátáplálunk.Valahol örültem is neki.

Elküldtem a férjem a patikába.Majd ,nem tudom mi történt,kigyúlt a lámpa az agyamba,és azt mondtam,ilyen nincs,ha eddig volt ezután is lesz.

Felhívtam a férjem,jöjjön haza,tápszer nélkül.

Azóta eltelt 3 év,még szopizik,és van bőven tejem.

Nem szabály,amit leírtam,de nálunk így történt.

2011. szept. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó

Pontosan szabály. Mint már itt sokan leírták az agyban dől el.

Eldöntötted és sikerült. Garatula.

2011. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!