Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 hónapos babának mennyit...

1 hónapos babának mennyit kell ennie/ml/ egy szopizás alatt?

Figyelt kérdés
1 hónapos a babám és a doki szerint nem hízott eleget ezért kérdezem?Valakinek volt hasonló?
2011. szept. 9. 14:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Már írtam: heti 120 deka hízás elég.. Ha a babád láthatóan jól van, nem kell tömni. Esetleg megpróbálhatod, hogy ha ébren van, sűrűbben eteted.. Ha van elég pisis és kakis pelus, akkor kár aggódni! Meglátod, ha te nyugodtabb leszel, ő is hízni fog :)

Hogy mennyit kéne ennie, már leírtam. Lehetetlen ezt megmondani. ha meg méricskéled állandóan, te fogsz bezazulni :) [link]

2011. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát kezdek megnyugodni!!Nem lehet minden baba duci!!Amúgy is az egész család olyan hogy nagyon sokat esznek és meg se látszik rajtuk!!Csak az idegesít hogy miért kell megijeszteni a dokinak hogy keveset hízott amikor most olvasgattam utána és nem is rossz az amit hízott!!Köszönöm mindenkinek és nem fogok már ezzel foglalkozni hízik amennyit hízik és kész!!!
2011. szept. 9. 20:07
 13/15 anonim ***** válasza:
48%

Ne foglalkozz a védőnőkkel. Az első hónapban 40 dekát hízott, ez tök jó!

Az én lányom is van, hogy egyik héten 8dekát, a másikon meg 30at hízik... De összesen, havi bontásban jó, és ez a lényeg.

Azt nem hiszem, hogy lemozogja. Az én lányom is aktív. Már mikor hazahoztuk, akkor átfordult hasról hátra, 6 hetes kora óta ez a hobbija... Már sikerült fordítva is.

De nem ez az átlag, az biztos.

Szerintem nem aggódj! :)

Én pl hízékony vagyok, és a babám is szépen hízik. Remélem elnövi :)

2011. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne idegeskedj ezen! Nem fogyott a babád hanem hízott és ez a lényeg,nem a grammok.A baba kér enni ha éhes.

A másik,nem lehet,hogy a mérleg volt szar? :D

Mert képzeld el nálam az volt hogy 3950-el született a fiam hazahoztam 3820-al a kórházból ,két napra rá bementem a védőnőhöz a receptért meg megbeszélni vele dolgokat ,ott lemérte és az ő mérlegén meg már csak 3750 volt úgy,hogy két óránként szopizott 20-30 perceket....

Úgyhogy mérleg és mérleg között is vannak eltérések,csak ugye azt mondani,hogy nem hízik a gyerek meg ijesztgetni az anyukákat mint normális mérleget venni....

2011. szept. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
az en kislanyom 3800grammal szuletett es 3500 al jottunk haza a korhazbol tegnap volt 1 honapos es 4560gr de viszon nekem meg aszt mondtak hogy tul etetem!!es nagyon aktiv baba nagyon sok ero van benne !! eleg surun eszik de most viszont be kell alitanom a 2,5-3 orat!!mert hasfajos!
2011. szept. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!