Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptattál már úgy hogy...

Szoptattál már úgy hogy közben ettél?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 12:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is tudok enni közben, inni, olvasni, bármit. A babám a combomon egy párnán fekszik és úgy szopizik. Viszont néha sajnos előfordul, h leeszem a kis ruháját:)
2011. szept. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Persze. Én is sokszor leettem, nemcsak a ruháját, a fejét is...:) De nemcsak enni, hanem főzni, WC-zni is tudtam szopi mellett (amíg pici volt, 1-2 hónapos)
2011. okt. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A hordozókendő nem egy hülye találmány ám! Felkötheted szopi közben és szinte bármit csinálhatsz amíg ő kiszolgálja magát. (Na jó, fejen állni kicsit nehézkes azért még így is :D)

Találhatsz egy csomó útmutatót a neten:

pl: http://www.youtube.com/watch?v=sp8kPPwB95s&feature=related

2011. okt. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A baj az hogy nagy a mellem és kicsit lapos a bimbó szóval fél kézzel tartani kell a cicit hogy ne csússzon ki a szájából.:( így csak fél kezem marad..
2011. okt. 3. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!