Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 12hetes kislányom 1hetes kora...

12hetes kislányom 1hetes kora óta tápot kap kiegészítésnek.3 hete nátha miatt elutasította a cumisüveget. A tejem mennyisége nőtt, de babám alig gyarapszik, ugyanakkor nem szívja ki a mellet. Hogyan tudnám az étvágyát növelni?

Figyelt kérdés
Nem ritkán több, mint egy órát eszünk, és így is sokszor max 80g-ot eszik.Emellett boldog, pisi-kaki van, éjjel jól aszik. Ilyenkor mi van?
2009. ápr. 27. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Én csak annyit mondhatok, józan paraszti ésszel, ha jó a közérzete, pisi-kaki van, akkor ne aggódj. Az én fiam (14 hónapos most) is sokszor órákig!!!! evett, szopizott. Azt javasolta az okos védőnőm, hogy tuti kevés a tejem, adjak tápszert. Nos a gyerek (a gyerekorvos szerint is) okosabb volt nálam, és nem kellett a tápszer sem meg a cumi sem. Gyönyörűen fejlődik, szopcsizik azóta is. Tedd mindig cicire (legalábbis én ezt csináltam) amikor kéri, és ne görcsölj. Van annyi tejcsi ami neki elég. Bízzál magadban és pihengess. Nem fog éhen halni. Egyébként a kis gyarapodás is gyarapodás!! :)

2009. ápr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!